خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
اخبار شرکت
خانه محصولاتMPO کابل ترانک

SM 24F 10M MPO زن - MPO زن MPO پچ کابل برای راه حل مرکز داده 40G / 100G

کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
من خدمات و کیفیت OMC را دوست دارم. خیلی ممنون.

—— TIM Borros

این یک عرضه کننده قابل اعتماد و بسیار حرفه ای است. آنها خدمات خوبی ارائه می دهند.

—— جیسون

با تشکر از هدایای OMC. خیلی خوبه. ما برای همیشه با شما کار خواهیم کرد.

—— سورن

من تحویل سریع را دوست دارم، این به من کمک می کند تا کسب و کار را برنده شود!

—— مایکل

با تشکر از پیشنهاد حرفه ای kanglly. ما راه حل خوبی برای مشتری ما پیدا کردیم. آرزوی موفقیت برای OMC.

—— مريم

تحویل سریع، پاسخ سریع، کسب و کار سریع با OMC.

—— جیک

چت IM آنلاین در حال حاضر

SM 24F 10M MPO زن - MPO زن MPO پچ کابل برای راه حل مرکز داده 40G / 100G

چین SM 24F 10M MPO زن - MPO زن MPO پچ کابل برای راه حل مرکز داده 40G / 100G تامین کننده
SM 24F 10M MPO زن - MPO زن MPO پچ کابل برای راه حل مرکز داده 40G / 100G تامین کننده SM 24F 10M MPO زن - MPO زن MPO پچ کابل برای راه حل مرکز داده 40G / 100G تامین کننده SM 24F 10M MPO زن - MPO زن MPO پچ کابل برای راه حل مرکز داده 40G / 100G تامین کننده

تصویر بزرگ :  SM 24F 10M MPO زن - MPO زن MPO پچ کابل برای راه حل مرکز داده 40G / 100G

جزئیات محصول:

محل منبع: ژاپن
نام تجاری: Senko MPO
گواهی: ROHS and ISO
شماره مدل: MPO زن SM 24F خانم تنه کابل 10M

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 1piece
قیمت: Negotiable
جزئیات بسته بندی: کیسه PE فرد یا مشتری درخواست شده است
زمان تحویل: 3-7 روز کاری
شرایط پرداخت: Western Union، T / T، PayPal، Alipay، کارت اعتباری
قابلیت ارائه: USD10000pcs در هر ماه
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
MPO: نام تجاری Senko نوع فیبر: اسم 9/125
الیاف: 24 فوریه از دست دادن درج: ≤0.7dB (استاندارد)؛ ≤0.35dB (نخبگان)
برگشت ضرر: ≥55dB تداخل تست شده: 100٪ تست شده

SM 24F 10M MPO زن MPO زن کابل تنه MPO طناب پچ برای راه حل 40G / 100G مرکز داده

طراحی شده برای راه حل های اتصال 40G / 100G / 200G و مرکز داده با تراکم بالا .

کابل MPO فیبر پچ کابل / کابل تنه با اتصال MPO در هر دو طرف متوقف می شود. MPO پچ کابل / کابل تنه ها ماژول MPO را با هم به عنوان یک لینک دائمی. کابل پچ / کابل تنه در دسترس با 12، 24، 48 و 72 الیاف است. سرعت پشتیبانی تا 10/40 / 100Gbps راه حل های مرکز داده. آنها معمولا به منظور اتصال کاست ها، پانل ها و خروجی های سخت افزاری MPO، و برای تسهیل سریع استفاده از کابل کشی ستون فقرات باکیفیت در مراکز داده و دیگر محیط های فیبر بالا، اتخاذ می شوند. علاوه بر این، MPO نیز انعطاف پذیری و راحتی زیادی را در اختیار شما قرار می دهد، هنگامی که باید سبک اتصال در پانل های پچ را تغییر دهید. به جای تغییر کانکتور در تنه کابل، فقط نصب یک کاست جدید با سبک اتصال جدید در طرف متقابل اتصال پانل پچ.

مزایای کابل MTP / MPO پچ کابل / کابل تنه به طور کلی شامل:

کابل های با کیفیت بالا MTP / MPO پچ / کابل های تنه کارخانه قبل از خاتمه، آزمایش و بسته بندی شده همراه با گزارش های آزمایش. این گزارش ها به عنوان مستندات طولانی مدت و کنترل کیفیت کار می کنند.

کاهش حجم کابل MTP / MPO کابل کابل / کابل تنه کابل قطر بسیار کوچک است، که حجم کابل را کاهش می دهد و شرایط تهویه مطبوع را در مراکز داده بهبود می بخشد.

صرفه جویی در وقت - با طراحی پلاگین و بازی خاص، کابل MTP / MPO پچ کابل / کابل تنه را می توان متصل و بلافاصله وصل شده است. این کمک می کند تا زمان نصب را کاهش می دهد.

کابل MPO Fiber Patch با اتصال MPO در هر دو طرف متوقف می شود. همه اتصالات MPO OMC از Senko / Nissin / Sumitomo هستند. کابل MPO Patch کابل / کابل تنه نوعی از مجموعه های کابل با چگالی بالا است که به طور کلی در سه ناحیه استفاده می شود.

1، نرم افزار Data Center با محدوده متراکم بالا

2، فیبر نوری به ساختمان

3، برنامه اتصال داخلی در تجهیزات فیبر.

کابل کابل / کابل تنه MPF-MPO 24F برای 100GBASE-SR10 CXP / CFP اتصالات راه حل، 100GBASE-LR4 و مرکز داده با تراکم بالا طراحی شده است.

MPO پچ کابل / کابل تنه کابل مشخصات:

شاخص تداخل MPO

نوع اتصال موارد تست حداقل حداکثر
MPO PC ROC_X (abs) (میلی متر) 500
ROC_Y (abs) (میلی متر) 50
Angle_X (گرم) -0.2 0.2
Angle_Y (گرم) -0.2 0.2
فیبر Max.DH.All (nm) -600 600
حداکثر DH.Ave (nm) -300 300
Max.DH.Adj (nm) -300 300
حداکثر خلوص هسته (nm) -300 300
ارتفاع فیبر (nm) -300 300
ROC_X (abs) (میلی متر) 1000 3000
MPO APC ROC_X (abs) (میلی متر) 500
ROC_Y (abs) (میلی متر) 50
Angle_X (گرم) -0.2 0.2
Angle_Y (گرم) 7.8 8.2
فیبر Max.DH.All (nm) -600 600
حداکثر DH.Ave (nm) -300 300
Max.DH.Adj (nm) -300 300
ارتفاع فیبر (nm)

استانداردهای محصولات MPO:

  • ملاقات IEC استاندارد IEC-61754-7؛ JIS C5982؛ TIA-604-5 (FOCIS5)؛ Telcordia GR-1435-CORE سازگار است
  • کابل کشی ساخت یافته برای هر TIA-568-C
  • اپتیک موازی
    • انجمن اینترنتی نوری (OIF) سازگار است
    • InfiniBand مطابق
  • InfiniBand

- 10G فیبر کانال مطابق

- 40G و 100G IEEE 802.3

- QSFP

نوع اتصالات MPO

MPO مرد با پین MPO زن بدون پین

دو ویژگی دیگر که به وضوح قابل مشاهده هستند، بینی و راهنمای شیار (کلید) در سمت بالا است.

(توجه داشته باشید: اتصال زن باید با نوع اتصال دهنده مردانه).

قبل از پایان MPO Technology- Polarity - 24F

امکانات:

  • کاهش درج درونی، افت بازده بالا
  • MT بر پایه فیبر چند فیلیفون، 4،8،12 و 24 اتصالات فیبر کانال ها و مونتاژ ها
  • راه حل اقتصادی برای فشرده سازی توده ای
  • طراحی شده برای از دست دادن کم و از دست دادن استاندارد SM و MM برنامه
  • کابل گرد و غبار، کابل بیضی و گزینه های روبان خالی موجود است
  • محوطه های رنگی موجود برای تمایز نوع فیبر، نوع لهستانی و / یا نوع کانکتور
  • خوب در تکرارپذیری و تبادل

دسترسی:

  • کابل روبان و بسته بندی در دسترس است
  • کابل پچ، مجموعه کابل کلاسیک در دسترس است .
  • بند پچ نوار MT-MT در دسترس است.
  • MPO Loopback در دسترس است

اطلاعات تماس
OMC Industry Co.Limited

تماس با شخص: Sales Manager

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

کابل مادون قرمز MTP

LSZH Elite MTP Trunk Cable با فشار دادن / کشیدن نوار

دوبلکس OM3 50/125 2 میلی متر کابل MTP مادون قرمز

مقاومت کششی 24F MTP Loopback ماژول زن برای اتصال کابل نوع 1

0.35M LSZH Elite Type A MTP کابل پچ MTP APC مرد - SC Simplex 0.9 SM APC

فیبر جعبه ترمینال

4 فیبرهای پلاستیکی نوع MM نوع ABS جعبه تقسیم اپتیکال کامل برای کاربرد Wall Mount

جعبه توزیع فیبر داخلی / فضای باز 24 هسته

288 SC / LC فیبر جعبه ختم، جعبه نوری نوری 385 * 245 * 130mm

16 هسته جعبه فیبر فیبر جعبه، جعبه توزیع فیبر برای PLC Splitter

فیبر نوری Pigtail

12 هسته Ribbon Fanout 2.0 فیبر نوری Pigtail LC UPC تنها حالت 9/125 با 2.0mm دم

فیبر نوری فیبر نوری پاکت جامد خوب 12 پاکت های رنگی رنگی - مجموعه 12PCS کدبندی

اتصال دهنده Pigtail فیبر نوری Simplex 900um SC، G657A1 9/125 یکپارچهسازی با سیستمعامل فیبر نوری

کم دم دود 9/125 فیبر نوری Pigtail، FRP قدرت عضو LSZH FTTH قطره کابل

درخواست نقل قول

E-Mail | نقشه سایت

Privacy Policy چین خوب کیفیت فیبر نوری کابل پچ تامین کننده. Copyright © 2018 - 2019 fiber-opticpatchcables.com. All Rights Reserved.