خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
اخبار شرکت
خانه محصولاتاتمسفر فیبر نوری

پنوماتیک زن و شوهر فیبر نوری، FC PC 10dB Plug - در Attenuator نوری ثابت

کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
من خدمات و کیفیت OMC را دوست دارم. خیلی ممنون.

—— TIM Borros

این یک عرضه کننده قابل اعتماد و بسیار حرفه ای است. آنها خدمات خوبی ارائه می دهند.

—— جیسون

با تشکر از هدایای OMC. خیلی خوبه. ما برای همیشه با شما کار خواهیم کرد.

—— سورن

من تحویل سریع را دوست دارم، این به من کمک می کند تا کسب و کار را برنده شود!

—— مایکل

با تشکر از پیشنهاد حرفه ای kanglly. ما راه حل خوبی برای مشتری ما پیدا کردیم. آرزوی موفقیت برای OMC.

—— مريم

تحویل سریع، پاسخ سریع، کسب و کار سریع با OMC.

—— جیک

چت IM آنلاین در حال حاضر

پنوماتیک زن و شوهر فیبر نوری، FC PC 10dB Plug - در Attenuator نوری ثابت

چین پنوماتیک زن و شوهر فیبر نوری، FC PC 10dB Plug - در Attenuator نوری ثابت تامین کننده
پنوماتیک زن و شوهر فیبر نوری، FC PC 10dB Plug - در Attenuator نوری ثابت تامین کننده پنوماتیک زن و شوهر فیبر نوری، FC PC 10dB Plug - در Attenuator نوری ثابت تامین کننده

تصویر بزرگ :  پنوماتیک زن و شوهر فیبر نوری، FC PC 10dB Plug - در Attenuator نوری ثابت

جزئیات محصول:

محل منبع: چین
نام تجاری: OMC or OEM
گواهی: ROHS and ISO
شماره مدل: FC PC 10dB SM 1310 / 1550nm

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 5 عدد
قیمت: Negotiable
جزئیات بسته بندی: 20 قطعه در یک کیسه پلاستیکی. چندین کیسه در یک کیسه پلاستیکی بزرگتر. صدها کیسه در یک کارتون 54 * 35
زمان تحویل: 3 روز
شرایط پرداخت: T/T, وسترن یونیون
قابلیت ارائه: 1000000 عدد در ماه
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
محل مبدا:: گوانگدونگ چین (سرزمین اصلی) نام تجاری:: OEM یا OMC
شماره مدل:: FC PC 10dB SM 1310 / 1550nm از دست دادن درج:: SM <0.20db، MM <0.35db
برگشت ضرر:: UPC≥50db، APC≥60db تحمل تضعیف:: 1 ~ 5db ± 0.5db و 6 ~ 25db ± 10٪
ارتعاش:: 10 ~ 55hz (2 ساعت) حداکثر قدرت ورودی نوری:: 200 مگاوات
دمای عملیاتی:: - 40 ° C تا + 85 ° C نرم افزار:: شبکه FTT FTTB FTTX
صدور گواهینامه:: RoHS نوع فیبر:: حالت تک

FC PC 10dB SM 1310 / 1550nm پلاگین در زن ثابت به تنفیت نوری فیبر نوری

ثابت زن برای آسیب پذیری مرد از OMC ارائه کنترل سیگنال های نوری در هر دو محصولات یکپارچه و افزودنی را تعریف می کند.

بسته به نیاز به پروژه یا نیاز، اتناتورهای ثابت می توانند مقدار نور را از طریق سطح دقیق مورد نیاز پروژه یا برنامه محدود کنند. این سطوح ضعیف دقیق برای عملکرد بسیار دقیق فراهم می کند.

OTENUATOR ثابت OMC در برنامه های کاربردی که مقدار از پیش تعیین شده از از دست دادن نور مشخص شده است استفاده می شود. اگرچه برنامه های کاربردی آن به طور گسترده ای در دسترس هستند، اتناتورهای ثابت برای آزمون و اندازه گیری، سنسورهای نوری و برنامه های کاربردی ارتباطات راه دور استفاده می شود.

جزئیات

اتصال فیبر FC / PC جنسیت اتصال مرد ثابت به زن
حالت انتقال حالت تک تضعیفی 10dB
طول موج عملیاتی (nm) 1310/1550 دقت ضخامت ± 0.5dB
برگشت ضرر ≥ 55dB حداکثر قدرت ورودی نوری 200 مگاوات
محدوده دمای کاری -40 ~ 80 درجه سانتیگراد از دست دادن وابسته به قطبش ≤ 0.2dB
دامنه ذخیره سازی دامنه -40 ~ 85 درجه سانتیگراد رطوبت رطوبت نسبی 95٪

ویژگی ها و مزایا

کاملا با FC فیبر نوری اتصالات سازگار است

مقادیر ضعف دقیق

سطوح انعطاف پذیری استاندارد صنعتی

PDL کم و ضایعات درج

پرداخت دقیق برای کاهش بازتاب انعکاس

اتصالات تماس فیزیکی بسیار قابل اطمینان

مورد کامپوزیتی، ذخیره سازی جزء امن و سازمان ساده را فراهم می کند

مورد کوچک و با دوام برای حمل آسان

سازگار با RoHS

برنامه های کاربردی

- برنامه های DWDM

- تست و اندازه گیری

- سنسورهای نوری

- برنامه های مخابراتی

چرا استفاده از اتیناتورها

توانایی هر سیستم فیبر نوری برای انتقال داده ها در نهایت به قدرت نوری گیرنده بستگی دارد که نشان داده شده در زیر است، که میزان خطای بیت پیوند داده را به عنوان عملکردی از قدرت نوری در گیرنده نشان می دهد. (BER معکوس نسبت سیگنال به نویز است، به عنوان مثال بالا BER به معنای ضریب ضریب نسبت سیگنال به نویز است.) یا قدرت کم و یا بیش از حد باعث افزایش نرخ خطا می شود.

قدرت بیش از حد، و تقویت کننده گیرنده اشباع می کند، بیش از حد کم است و نویز به عنوان مشکل با سیگنال مواجه می شود. Attenuators فیبر نوری عمدتا برای تنظیم قدرت نوری به سطح مطلوب استفاده می شود. Attenuators در مدل های با ضخامت متغیر یا با مقادیر ثابت از چند dB به 20 dB یا بیشتر در دسترس هستند.

آیا سیستم های چند منظوره و یا یکپارچه نیاز به کم نور دارند؟

به طور کلی، سیستم های چند منظوره نیازی به اتناتور ندارند، چرا که منابع چند منظوره به ندرت توان خروجی برای اشباع گیرنده دارند. سیستم های یکپارچه، به ویژه لینک های کوتاه، اغلب دارای قدرت بیش از حد هستند و نیازمند آسیب پذیری هستند.

برای برنامه های تک حالت، مهمترین مشخصه، بعد از مقدار درستی از دست دادن، از دست دادن یا بازتاب دادن بازگشت است! یک نوع اتناتور را با مشخصات بازتابی خوب انتخاب کنید و همیشه آتناتور (X در نقاشی) را همانطور که در انتهای گیرنده لینک نشان داده شده است، نصب کنید. این به این دلیل است که قبل از و بعد از انقباض یا در تنظیم آن با دستگاه قدرت سنج خود در گیرنده، تست قدرت گیرنده راحت تر است، به علاوه بازتابی در راه برگشت به منبع کاهش می یابد.

بسته بندی و تحویل

جزئیات بسته بندی 20 قطعه در یک کیسه پلاستیکی.
چندین کیسه در یک کیسه پلاستیکی بزرگتر.
صدها کیسه در یک کارتون 54 * 35 * 39 سانتی متر.
کارتن دیگر نیز در دسترس است.
زمان تحویل پس از پرداخت در 3 روز حمل می شود

اطلاعات تماس
OMC Industry Co.Limited

تماس با شخص: Sales Manager

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

کابل مادون قرمز MTP

LSZH Elite MTP Trunk Cable با فشار دادن / کشیدن نوار

دوبلکس OM3 50/125 2 میلی متر کابل MTP مادون قرمز

مقاومت کششی 24F MTP Loopback ماژول زن برای اتصال کابل نوع 1

0.35M LSZH Elite Type A MTP کابل پچ MTP APC مرد - SC Simplex 0.9 SM APC

فیبر جعبه ترمینال

4 فیبرهای پلاستیکی نوع MM نوع ABS جعبه تقسیم اپتیکال کامل برای کاربرد Wall Mount

جعبه توزیع فیبر داخلی / فضای باز 24 هسته

288 SC / LC فیبر جعبه ختم، جعبه نوری نوری 385 * 245 * 130mm

16 هسته جعبه فیبر فیبر جعبه، جعبه توزیع فیبر برای PLC Splitter

فیبر نوری Pigtail

12 هسته Ribbon Fanout 2.0 فیبر نوری Pigtail LC UPC تنها حالت 9/125 با 2.0mm دم

فیبر نوری فیبر نوری پاکت جامد خوب 12 پاکت های رنگی رنگی - مجموعه 12PCS کدبندی

اتصال دهنده Pigtail فیبر نوری Simplex 900um SC، G657A1 9/125 یکپارچهسازی با سیستمعامل فیبر نوری

کم دم دود 9/125 فیبر نوری Pigtail، FRP قدرت عضو LSZH FTTH قطره کابل

درخواست نقل قول

E-Mail | نقشه سایت

Privacy Policy چین خوب کیفیت فیبر نوری کابل پچ تامین کننده. Copyright © 2018 - 2019 fiber-opticpatchcables.com. All Rights Reserved.