خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
اخبار شرکت
خانه محصولاتMPO MTP کاست

تراکم MPO MTP کاست، Duplex SM 9/125 MTP نوع A به LC کاست

کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
من خدمات و کیفیت OMC را دوست دارم. خیلی ممنون.

—— TIM Borros

این یک عرضه کننده قابل اعتماد و بسیار حرفه ای است. آنها خدمات خوبی ارائه می دهند.

—— جیسون

با تشکر از هدایای OMC. خیلی خوبه. ما برای همیشه با شما کار خواهیم کرد.

—— سورن

من تحویل سریع را دوست دارم، این به من کمک می کند تا کسب و کار را برنده شود!

—— مایکل

با تشکر از پیشنهاد حرفه ای kanglly. ما راه حل خوبی برای مشتری ما پیدا کردیم. آرزوی موفقیت برای OMC.

—— مريم

تحویل سریع، پاسخ سریع، کسب و کار سریع با OMC.

—— جیک

چت IM آنلاین در حال حاضر

تراکم MPO MTP کاست، Duplex SM 9/125 MTP نوع A به LC کاست

چین تراکم MPO MTP کاست، Duplex SM 9/125 MTP نوع A به LC کاست تامین کننده
تراکم MPO MTP کاست، Duplex SM 9/125 MTP نوع A به LC کاست تامین کننده تراکم MPO MTP کاست، Duplex SM 9/125 MTP نوع A به LC کاست تامین کننده تراکم MPO MTP کاست، Duplex SM 9/125 MTP نوع A به LC کاست تامین کننده

تصویر بزرگ :  تراکم MPO MTP کاست، Duplex SM 9/125 MTP نوع A به LC کاست

جزئیات محصول:

محل منبع: چین
نام تجاری: OMC or OEM
شماره مدل: MTP - LC HD کاست 1 x MPO مرد - 12 x LC دوبلکس SM 9/125 نوع A

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 10 عدد
قیمت: Negotiable
جزئیات بسته بندی: یک قطعه در یک کارتن کاغذ، چند در یک کارتن بزرگتر
زمان تحویل: 1 هفته
شرایط پرداخت: T / T، Western Union، paypal، alipay، اعتبار
قابلیت ارائه: 10000 عدد در ماه
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
محصولات: MTP - LC HD کاست 1 x MPO مرد -12 x LC دوبلکس SM 9/125 نوع A IL: نخبه MTP≤0.35dB، LC≤0.3dB
ابعاد: 29.3x130x113mm حالت فیبر: G657A1 9/125
قطبی: نوع A طراحی شده برای: شبکه 10G / 40G FTTH FTTB FTTX
ماده: فولاد نورد سرد RL: MTP≥60dB، LC≥50dB

MTP - LC HD کاست 1 x MPO مرد APC-12 x LC دوبلکس SM 9/125 نوع A، برای 1U، 4U پانل پانل MTP / MPO FHD

نوع A و AF به عنوان یک جفت در دو روش کاست یک پیوند استفاده می شود. 0.35dB IL کامل بارگذاری 2x MTP نر به 12 ماکت دوبلکس Plug-Play ماژول برای 10G / 40G اترنت، کانال فیبر و مرکز داده با سرعت بالا طراحی شده است.

ماژول کاست های سری 24 به 2/1 FHD یک خط تک سیگنال های نوری موازی را در کانال های LC دوپنجم (24) تبدیل می کند. یک اتصال MTP / MPO تنها در حال اجرا 40G / 100G است که به 12 خط 10G / 40G بر روی duplex LC برمی گردد. ماژول های Plug-Play 2 / 1x MTP / MPO به صورت کامل 2 / 1x MTP / MPO برای 10G / 40G اترنت، کانال فیبر و مرکز داده با سرعت بالا طراحی شده است.

ماژول MTP / MPO Breakout Cassette قابلیت اتصال 2/1 پورت 24 پورت MTP / MPO و 12 پورت دوبلکس LC را در جلو دارد. این پایه 24 کاست به منظور ارتقاء لینک های موجود LC به اپتیک موازی SR10 بدون هدر رفتن هر فیبر در داخل کابل طراحی شده است و ایده آل برای راه اندازی یک راه حل اتصال Base-8 برای استفاده در زمینه های توزیع اصلی، افقی و تجهیزات است.

ماژول کاست MPO / MTP از ورق فولاد نورد سرد یا آلومینیومی، ماژول های کاست MPO / MTP ارائه انتقال امن بین اتصالات گسسته MPO / MTP و LC یا SC است. آنها برای متصل کردن ستون فقرات MPO / MTP با پچ LC یا SC استفاده می شوند.

ماژول MTP / MPO Breakout Cassette نوعی ماژول است که اجازه می دهد تا به سرعت در حال گسترش زیرساخت های مرکز داده با چگالی بالا و همچنین بهبود عیبیابی و تنظیم مجدد در طول حرکت، اضافه و تغییر. که اثبات شده است صرفه جویی در زمان و انرژی و همچنین هزینه های کارآمد؟ علاوه بر این، کاربران را قادر می سازد که فیبرهایی که توسط یک کابل تنه آورده شده اند و آنها را به یک کابل دو نفره توزیع کنند.

ویژگی های کاست MTP / MPO دارای عملکرد بهینه شده با کمترین ضرر درج و مجازات قدرت، رابط کاربری با تراکم بالا و MTP / MPO از خواص نوری و مکانیکی برتر است.

امکانات:

طراحی برای MPO / MTP SYSTEM، برای به سرعت راه اندازی شبکه و حل سریع راه حل

طرح با چگالی بالا و کوچک؛

8 و 12 و 24 نسخه فیبر - 4/6/12 LC (Duplex) / SC (Simplex) قطعات نوری

Multimode موجود (62.5 / 125، استاندارد 50/125 و OM3، OM4) و تنها حالت (OS1 / 2) فیبر.

کابل و تجهيزات آزمايش شده و کارخانه برای اتصال فواصل ميدان فوری با کیفیت و عملکرد تضمین شده

پوسته فلزی با استحکام بالا، فیبرهای داخلی را به طور موثر محافظت می کند

پشتیبانی از reconfiguration آسان برای حرکت، اضافه، و تغییرات

برای نصب آداپتور LC / SC موجود است.

عملکرد نوری:

شمار فیبر 24 فوریه MPO / MTP آداپتور کلید تا کلید پایین
نوع اتصال جلو

12xLC Dx

نوع اتصال دهنده عقب 1x MPO UPC Base-12/24 (مرد)
از دست دادن درج MTP≤0.35dB، LC≤0.3dB برگشت ضرر Elite MTP APC ≥60dB، LC≥35dB
مطابق RoHS قابل اجرا بودن ابعاد (HxWxD) 29.3x130x113mm
دمای عملیاتی 0 تا 70 درجه سانتیگراد (32 تا 158 درجه فارنهایت) دمای حمل و نقل و حمل و نقل

-40 ° C تا + 75 ° C

(-40 درجه فارنهایت تا 167 درجه فارنهایت)

طراحی:

سرویس OEM نیز در دسترس است

اطلاعات تماس
OMC Industry Co.Limited

تماس با شخص: Sales Manager

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

سایر محصولات
کابل مادون قرمز MTP

LSZH Elite MTP Trunk Cable با فشار دادن / کشیدن نوار

دوبلکس OM3 50/125 2 میلی متر کابل MTP مادون قرمز

مقاومت کششی 24F MTP Loopback ماژول زن برای اتصال کابل نوع 1

0.35M LSZH Elite Type A MTP کابل پچ MTP APC مرد - SC Simplex 0.9 SM APC

فیبر جعبه ترمینال

4 فیبرهای پلاستیکی نوع MM نوع ABS جعبه تقسیم اپتیکال کامل برای کاربرد Wall Mount

جعبه توزیع فیبر داخلی / فضای باز 24 هسته

288 SC / LC فیبر جعبه ختم، جعبه نوری نوری 385 * 245 * 130mm

16 هسته جعبه فیبر فیبر جعبه، جعبه توزیع فیبر برای PLC Splitter

فیبر نوری Pigtail

12 هسته Ribbon Fanout 2.0 فیبر نوری Pigtail LC UPC تنها حالت 9/125 با 2.0mm دم

فیبر نوری فیبر نوری پاکت جامد خوب 12 پاکت های رنگی رنگی - مجموعه 12PCS کدبندی

اتصال دهنده Pigtail فیبر نوری Simplex 900um SC، G657A1 9/125 یکپارچهسازی با سیستمعامل فیبر نوری

کم دم دود 9/125 فیبر نوری Pigtail، FRP قدرت عضو LSZH FTTH قطره کابل

درخواست نقل قول

E-Mail | نقشه سایت

Privacy Policy چین خوب کیفیت فیبر نوری کابل پچ تامین کننده. Copyright © 2018 - 2019 fiber-opticpatchcables.com. All Rights Reserved.