خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
اخبار شرکت
خانه محصولاتقاب توزیع نوری

48F SC پروتئین توزیع پورت فیبر نوری واحد منحصر به فرد 482 * 300 * 140mm

کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
من خدمات و کیفیت OMC را دوست دارم. خیلی ممنون.

—— TIM Borros

این یک عرضه کننده قابل اعتماد و بسیار حرفه ای است. آنها خدمات خوبی ارائه می دهند.

—— جیسون

با تشکر از هدایای OMC. خیلی خوبه. ما برای همیشه با شما کار خواهیم کرد.

—— سورن

من تحویل سریع را دوست دارم، این به من کمک می کند تا کسب و کار را برنده شود!

—— مایکل

با تشکر از پیشنهاد حرفه ای kanglly. ما راه حل خوبی برای مشتری ما پیدا کردیم. آرزوی موفقیت برای OMC.

—— مريم

تحویل سریع، پاسخ سریع، کسب و کار سریع با OMC.

—— جیک

چت IM آنلاین در حال حاضر

48F SC پروتئین توزیع پورت فیبر نوری واحد منحصر به فرد 482 * 300 * 140mm

چین 48F SC پروتئین توزیع پورت فیبر نوری واحد منحصر به فرد 482 * 300 * 140mm تامین کننده
48F SC پروتئین توزیع پورت فیبر نوری واحد منحصر به فرد 482 * 300 * 140mm تامین کننده 48F SC پروتئین توزیع پورت فیبر نوری واحد منحصر به فرد 482 * 300 * 140mm تامین کننده 48F SC پروتئین توزیع پورت فیبر نوری واحد منحصر به فرد 482 * 300 * 140mm تامین کننده 48F SC پروتئین توزیع پورت فیبر نوری واحد منحصر به فرد 482 * 300 * 140mm تامین کننده 48F SC پروتئین توزیع پورت فیبر نوری واحد منحصر به فرد 482 * 300 * 140mm تامین کننده

تصویر بزرگ :  48F SC پروتئین توزیع پورت فیبر نوری واحد منحصر به فرد 482 * 300 * 140mm

جزئیات محصول:

محل منبع: چین
نام تجاری: OMC or OEM
شماره مدل: فولاد نورد سرد فولاد SC 48F

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 قطعه
قیمت: Negotiable
جزئیات بسته بندی: 1 قطعه در یک کارتن کاغذ
زمان تحویل: 1 هفته
شرایط پرداخت: T / T، Western Union، paypal، alipay، کارت اعتباری
قابلیت ارائه: 10000 عدد در ماه
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
محل مبدا:: گوانگدونگ چین (سرزمین اصلی) نام تجاری:: OMC یا OEM
شماره مدل:: 48 SC port پورت خاکستری نرم افزار:: شبکه FTT FTTB FTTX
صدور گواهینامه:: RoHS ابعاد:: 482 * 300 * 140 میلیمتر
مواد:: فولاد نورد سرد ضمانتنامه:: 3 سال
اتصال دهنده:: SC، LC، ST، FC در دسترس است رنگ:: خاکستری

جعبه توزیع نوری فولادی سرد فولاد SC 48F با جعبه تقسیم کننده، واحد ODF 48F

ODF unit-48 core

به طور کلی، جعبه ی واحد ODF بخشی ضروری از قاب نوری توزیع نوری است. 12 هسته فیوژن پلاسمایی و ماژول توزیع نقش اصلی و عملکرد آن splicing، ذخیره سازی فیبر و حفاظت است. واحد ODF تکمیل شده با آداپتور، دمبل و لوازم جانبی مانند آستین محافظ اتصال، کراوات نایلونی، مار مانند لوله، پیچ.

ماده: قلع الکترولیتیک کاهش یافته سرد. بدن: 1.1mm، صفحه جلو 1.5mm

مشخصات محصول :

ODFSB48: ظرفیت: 48 الیاف

ابعاد: 4 482 * 300 * 140 میلیمتر

امکانات

  • 19 "نصب استاندارد، در دسترس برای انواع قفسه و کابینت.
  • فلز، استاتیک الکتریکی اسپری پلاستیکی. ظاهر بی نظیر، ساختار منطقی. با کابل ثابت و حفاظت عملکرد؛ با عملکرد کابل فیبر نوری پایان دادن؛
  • همه به عنوان ماژول طراحی شده اند تمام عملیات را می توان در قسمت جلو جعبه انجام داد. نصب انعطاف پذیر مناسب برای عملیات و تعمیر و نگهداری.
  • طراحی شده به عنوان یک کشو این می تواند به راحتی برداشته شود و به راحتی برداشته شود. یک واحد با اتصالات و توزیع یکپارچه شده است.
  • مناسب برای هر دو کابل روبان و دسته فیبر.
  • هر سینی اسپلایس می تواند با آداپتورهای 12FC، SC، ST، LC (Duplex) / 30 درجه نصب متقاطع، جلوگیری از آسیب لیزر چشم و اطمینان از شعاع خمش فیبر باشد.
  • دمای عملیاتی و نگهداری: -25 ℃ - + 55 ℃
  • شدت دی الکتریک: ≥3KV (DC) / 1minNo تجزیه، بدون arcing
  • مقاومت در برابر عایق: ≥ 1000M و / 500V (DC)
  • صفحه پنهان شعاع خمش فیبر ≥40mm

کاربرد : پروژه FTTX، مرکز داده

اطلاعات تماس
OMC Industry Co.Limited

تماس با شخص: Sales Manager

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

کابل مادون قرمز MTP

LSZH Elite MTP Trunk Cable با فشار دادن / کشیدن نوار

دوبلکس OM3 50/125 2 میلی متر کابل MTP مادون قرمز

مقاومت کششی 24F MTP Loopback ماژول زن برای اتصال کابل نوع 1

0.35M LSZH Elite Type A MTP کابل پچ MTP APC مرد - SC Simplex 0.9 SM APC

فیبر جعبه ترمینال

4 فیبرهای پلاستیکی نوع MM نوع ABS جعبه تقسیم اپتیکال کامل برای کاربرد Wall Mount

جعبه توزیع فیبر داخلی / فضای باز 24 هسته

288 SC / LC فیبر جعبه ختم، جعبه نوری نوری 385 * 245 * 130mm

16 هسته جعبه فیبر فیبر جعبه، جعبه توزیع فیبر برای PLC Splitter

فیبر نوری Pigtail

12 هسته Ribbon Fanout 2.0 فیبر نوری Pigtail LC UPC تنها حالت 9/125 با 2.0mm دم

فیبر نوری فیبر نوری پاکت جامد خوب 12 پاکت های رنگی رنگی - مجموعه 12PCS کدبندی

اتصال دهنده Pigtail فیبر نوری Simplex 900um SC، G657A1 9/125 یکپارچهسازی با سیستمعامل فیبر نوری

کم دم دود 9/125 فیبر نوری Pigtail، FRP قدرت عضو LSZH FTTH قطره کابل

درخواست نقل قول

E-Mail | نقشه سایت

Privacy Policy چین خوب کیفیت فیبر نوری کابل پچ تامین کننده. Copyright © 2018 - 2019 fiber-opticpatchcables.com. All Rights Reserved.