خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
اخبار شرکت
خانه محصولاتفیبر نوری Pigtail

فیبر نوری فیبر نوری پاکت جامد خوب 12 پاکت های رنگی رنگی - مجموعه 12PCS کدبندی

کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
من خدمات و کیفیت OMC را دوست دارم. خیلی ممنون.

—— TIM Borros

این یک عرضه کننده قابل اعتماد و بسیار حرفه ای است. آنها خدمات خوبی ارائه می دهند.

—— جیسون

با تشکر از هدایای OMC. خیلی خوبه. ما برای همیشه با شما کار خواهیم کرد.

—— سورن

من تحویل سریع را دوست دارم، این به من کمک می کند تا کسب و کار را برنده شود!

—— مایکل

با تشکر از پیشنهاد حرفه ای kanglly. ما راه حل خوبی برای مشتری ما پیدا کردیم. آرزوی موفقیت برای OMC.

—— مريم

تحویل سریع، پاسخ سریع، کسب و کار سریع با OMC.

—— جیک

چت IM آنلاین در حال حاضر

فیبر نوری فیبر نوری پاکت جامد خوب 12 پاکت های رنگی رنگی - مجموعه 12PCS کدبندی

چین فیبر نوری فیبر نوری پاکت جامد خوب 12 پاکت های رنگی رنگی - مجموعه 12PCS کدبندی تامین کننده
فیبر نوری فیبر نوری پاکت جامد خوب 12 پاکت های رنگی رنگی - مجموعه 12PCS کدبندی تامین کننده فیبر نوری فیبر نوری پاکت جامد خوب 12 پاکت های رنگی رنگی - مجموعه 12PCS کدبندی تامین کننده فیبر نوری فیبر نوری پاکت جامد خوب 12 پاکت های رنگی رنگی - مجموعه 12PCS کدبندی تامین کننده فیبر نوری فیبر نوری پاکت جامد خوب 12 پاکت های رنگی رنگی - مجموعه 12PCS کدبندی تامین کننده

تصویر بزرگ :  فیبر نوری فیبر نوری پاکت جامد خوب 12 پاکت های رنگی رنگی - مجموعه 12PCS کدبندی

جزئیات محصول:

محل منبع: چین
نام تجاری: OMC or OEM
گواهی: ROHS and ISO
شماره مدل: 12 رنگ 12F LC OS2 Singlemode 9/125 0.9mm 1.5M LSZH

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: ۱ عدد
قیمت: Negotiable
جزئیات بسته بندی: یک قطعه در یک کیسه پلاستیکی، چند قطعه در کیسه اصلی، سپس در یک کارتن 35 * 54 * 36 * 35 قرار داده شده
زمان تحویل: 3 روز پس از پرداخت comfirmed
شرایط پرداخت: T / T، Western Union، L / C، paypal، alipay، کارت اعتباری، MoneyGram
قابلیت ارائه: 1000000 عدد در ماه
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
سطح کیفیت: استانداردهای IEC B از دست دادن درج: <0.12dB
برگشت ضرر: UPC> 50dB بسته بندی: تک بسته
100٪ تداخل 3D تست شده است: در دسترس تمیز کردن صورت پایان دادن به فرول: 100٪ پاک، بدون گرد و غبار، بدون آب، بدون خراش
خدمات نصب: OEM قابل دسترس است صدور گواهینامه شرکت: ایزو 9001: 2008

فیبر نوری Pigtail 12 الیاف LC / UPC 9/125 G657A1 کد رنگی 900um 2M نوار آسان LSZH pigtail 12pcs مجموعه

12 الیاف / Pigtail رنگی LC UPC Esay نوار 1 متر.

این شامل 12 عدد از pigtail.12 ساده است. یک واحد است. ملاقات با Telcordia GR-326 Core و ROHS مورد نیاز است.

اتصال می تواند SC، FC، LC، ST، MU، و E2000etc باشد.

کابل می تواند G652D، G655، G657، OM1، OM2، OM3، OM4 و غیره باشد.

اندازه کابل می تواند 0.25، 0.9،

12 رنگ برای گزینه شما وجود دارد.

هر دو 250Um و 900um همان رنگ، آسان برای شناسایی و ایجاد حق اسپلیت.

بافر تنگ، بافر نیمه تنگ بافر شل موجود است

هنگامیکه از خارج از کابل گیاه خارج می شود، Pigtails برای برنامه های آبشاری استفاده می شود. این شامل یک اتصال و یک طول خاص است

اطلاعات محصولات

تعداد فیبرها 12 حالت فیبر 9 / 125μm
نوع اتصال 1 LC / UPC نوع اتصال 2 نابود شده
حالت فیبر SM G657A2 BIF طول برک آوت 0.5 متر
طول موج 1310/1550 نانومتر مواد ژاکت PVC / LSZH
از دست دادن درج ≤0.3dB تعویض پذیری ≤0.2dB
برگشت ضرر ≥50dB لرزش ≤0.2dB
دمای کار -40 ~ 75 درجه سانتیگراد دمای ذخیره سازی -45 ~ 85 درجه سانتی گراد

مشخصات هندسی (فقط برای تداخل سنجی 3D تست شده)

اتصال دهنده UPC پایان چهره
LC 7 ~ 25 میلیمتر
افس افست ≤50 um
ارتفاع کروی فیبر +/- 50 نانومتر
افست زاویه ای 8 ± 0.2 درجه

اطلاعات فیزیکی

طراحی مشابه به شرح زیر است.

تحمل طول: 0-5M: + 5cm / -0cm؛ 5-100m: + 10cm / -0cm

تحمل طول: 0-5M: + 5cm / -0cm؛ 5-100m: + 10cm / -0cm

فیبر نوری Pigtail برای فیوژن Splicing

کابل های فیبر فیبر نوری یک راه سریع برای پایان دادن به کارخانه در این زمینه می باشد.

روش بسته

گزینه CUSTOM

OMC همچنین مجموعه ای کامل از خدمات نصب، مانند اتصالات فیبر، طول، رنگ، درجه فیبر، مشخصات، مواد، بسته و غیره را فراهم می کند.

تحمل طول: 0-5M: + 5cm / -0cm؛ 5-100m: + 10cm / -0cm

اطلاعات محصولات

اتصال دهنده A LC اتصال ب نابود شده
رده فیبر حالت تک (OS2) شمار فیبر سیمپلکس
لهستانی UPC قطر کابل 0.9 میلیمتر
مواد ژاکت PVC / LSZH / OFNR / OFNP کت رنگ 12 رنگ مختلف
طول موج 1310 نانومتر و 1550 نانومتر طول عمر > 1000 بار
از دست دادن درج ≤0.3dB تعویض پذیری ≤0.2dB
برگشت ضرر ≥50dB لرزش ≤0.2dB
دمای کار -40 ~ 75 درجه سانتیگراد دمای ذخیره سازی -45 ~ 85 درجه سانتی گراد

گزینه CUSTOM

OMC همچنین مجموعه ای کامل از خدمات نصب، مانند اتصالات فیبر، طول، رنگ، درجه فیبر، مشخصات، مواد، بسته و غیره را فراهم می کند.

فیبر نوری Pigtail برای فیوژن Splicing

کابل های فیبر فیبر نوری یک راه سریع برای پایان دادن به کارخانه در این زمینه می باشد.

نحوه انتخاب نوع فیبر نوری مناسب؟

تعیین قطر فیبر (μm) تایپ کنید اترنت سریع 100BASE-FX 1 Gigabit Ethernet 1000BASE-SX 1 Gigabit Ethernet 1000BASE-LX 10 گیگابیت در ثانیه اترنت 10 گیگابایتی 40 گیگابیت اترنت 40GBASE SR4 100Gbps اترنت 100GBASE SR4
حالت تک 9/125 حالت تک 2000 متر 5 کیلومتر در 1310 نانومتر 5 کیلومتر در 1310 نانومتر 10 کیلومتر در 1310 نانومتر N / A N / A

چگونه می توان بین PVC، LSZH و OFNP به درستی انتخاب کرد؟

کابل های پچ فیبر در حال حاضر به طور گسترده ای برای برنامه های داخلی مانند ساختمان ها، کارخانه ها، پارک های اداری، دانشگاه ها و غیره استفاده می شود. این که آیا شما PVC، LSZH یا OFNP را انتخاب می کنید بستگی به جایی که می خواهید کابل را اجرا کنید.

اطلاعات تماس
OMC Industry Co.Limited

تماس با شخص: Sales Manager

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

کابل مادون قرمز MTP

LSZH Elite MTP Trunk Cable با فشار دادن / کشیدن نوار

دوبلکس OM3 50/125 2 میلی متر کابل MTP مادون قرمز

مقاومت کششی 24F MTP Loopback ماژول زن برای اتصال کابل نوع 1

0.35M LSZH Elite Type A MTP کابل پچ MTP APC مرد - SC Simplex 0.9 SM APC

فیبر جعبه ترمینال

4 فیبرهای پلاستیکی نوع MM نوع ABS جعبه تقسیم اپتیکال کامل برای کاربرد Wall Mount

جعبه توزیع فیبر داخلی / فضای باز 24 هسته

288 SC / LC فیبر جعبه ختم، جعبه نوری نوری 385 * 245 * 130mm

16 هسته جعبه فیبر فیبر جعبه، جعبه توزیع فیبر برای PLC Splitter

فیبر نوری Pigtail

12 هسته Ribbon Fanout 2.0 فیبر نوری Pigtail LC UPC تنها حالت 9/125 با 2.0mm دم

فیبر نوری فیبر نوری پاکت جامد خوب 12 پاکت های رنگی رنگی - مجموعه 12PCS کدبندی

اتصال دهنده Pigtail فیبر نوری Simplex 900um SC، G657A1 9/125 یکپارچهسازی با سیستمعامل فیبر نوری

کم دم دود 9/125 فیبر نوری Pigtail، FRP قدرت عضو LSZH FTTH قطره کابل

درخواست نقل قول

E-Mail | نقشه سایت

چین خوب کیفیت فیبر نوری کابل پچ تامین کننده. Copyright © 2018 - 2019 fiber-opticpatchcables.com. All Rights Reserved.