خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
اخبار شرکت
خانه محصولاتفیبر نوری Pigtail

اتصال دهنده Pigtail فیبر نوری Simplex 900um SC، G657A1 9/125 یکپارچهسازی با سیستمعامل فیبر نوری

کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
من خدمات و کیفیت OMC را دوست دارم. خیلی ممنون.

—— TIM Borros

این یک عرضه کننده قابل اعتماد و بسیار حرفه ای است. آنها خدمات خوبی ارائه می دهند.

—— جیسون

با تشکر از هدایای OMC. خیلی خوبه. ما برای همیشه با شما کار خواهیم کرد.

—— سورن

من تحویل سریع را دوست دارم، این به من کمک می کند تا کسب و کار را برنده شود!

—— مایکل

با تشکر از پیشنهاد حرفه ای kanglly. ما راه حل خوبی برای مشتری ما پیدا کردیم. آرزوی موفقیت برای OMC.

—— مريم

تحویل سریع، پاسخ سریع، کسب و کار سریع با OMC.

—— جیک

چت IM آنلاین در حال حاضر

اتصال دهنده Pigtail فیبر نوری Simplex 900um SC، G657A1 9/125 یکپارچهسازی با سیستمعامل فیبر نوری

چین اتصال دهنده Pigtail فیبر نوری Simplex 900um SC، G657A1 9/125 یکپارچهسازی با سیستمعامل فیبر نوری تامین کننده
اتصال دهنده Pigtail فیبر نوری Simplex 900um SC، G657A1 9/125 یکپارچهسازی با سیستمعامل فیبر نوری تامین کننده اتصال دهنده Pigtail فیبر نوری Simplex 900um SC، G657A1 9/125 یکپارچهسازی با سیستمعامل فیبر نوری تامین کننده

تصویر بزرگ :  اتصال دهنده Pigtail فیبر نوری Simplex 900um SC، G657A1 9/125 یکپارچهسازی با سیستمعامل فیبر نوری

جزئیات محصول:

محل منبع: چین
نام تجاری: OMC or OEM
گواهی: ROHS and ISO
شماره مدل: SC OS2 singlemode 9/125 simplex 0.9mm 1.5M LSZH زرد

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 5 عدد
قیمت: Negotiable
جزئیات بسته بندی: یک قطعه در یک کیسه پلاستیکی، چند قطعه در کیسه اصلی، سپس در یک کارتن 35 * 54 * 36 * 35 قرار داده شده
زمان تحویل: 3 روز پس از پرداخت comfirmed
شرایط پرداخت: T / T، Western Union ،، MoneyGram، PayPal، کارت اعتباری، Alipay
قابلیت ارائه: 100000 عدد در ماه
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
سطح کیفیت: استانداردهای IEC B از دست دادن درج: <0.12dB (معمولی)، 0.25dB (حداکثر)
برگشت ضرر: UPC> 50dB بسته بندی: تک بسته
100٪ تداخل 3D تست شده است: در دسترس تمیز کردن صورت پایان دادن به فرول: 100٪ پاک، بدون گرد و غبار، بدون آب، بدون خراش
خدمات نصب: OEM قابل دسترس است صدور گواهینامه شرکت: ایزو 9001: 2008

SC فیبر نوری Pigtail G657A1 Singlemode 9/125 Simplex 900um 2M LSZH زرد آسان به نوار ضایعات درج کم

هنگامیکه از خارج از کابل گیاه خارج می شود، Pigtails برای برنامه های آبشاری استفاده می شود. این شامل یک اتصال و یک طول خاص از کابل فیبر است. ملاقات با Telcordia GR-326 Core و ROHS مورد نیاز است. تمام OTA های کلاسیک OMC کارخانه بررسی و تست شده، با داده های تداخل سنج موجود بر اساس درخواست.

امکانات:

  • کاهش درج درونی، کاهش انعکاس کم
  • انعطاف پذیری و آسان ساختن بافر فیبر
  • رنگ های بافر فیبر قابل شناسایی در تمام شرایط روشنایی
  • زمان نصب را کاهش می دهد
  • از پاشیدن اشتباه نادرست توسط فیبر نوری استفاده می شود
  • چهره پایان و تمیز و خراش
  • آزمون هندسی نسبتا به تولید نرمال اعمال می شود.
  • بررسی 100٪ بینابینی تحت شرایط خاصی در دسترس است.

اطلاعات محصولات

اتصال دهنده A SC اتصال ب نابود شده
رده فیبر تنها حالت (OS2) BIF شمار فیبر سیمپلکس
لهستانی UPC قطر کابل 0.9 میلیمتر
مواد ژاکت PVC / LSZH / OFNR / OFNP کت رنگ رنگ زرد
طول موج 1310 نانومتر و 1550 نانومتر طول عمر > 1000 بار
از دست دادن درج ≤0.3dB تعویض پذیری ≤0.2dB
برگشت ضرر ≥50dB لرزش ≤0.2dB
دمای کار -40 ~ 75 درجه سانتیگراد دمای ذخیره سازی -45 ~ 85 درجه سانتی گراد

مشخصات هندسی (فقط برای تداخل سنجی 3D تست شده)

آیتم های تست اتصالات PC End-face APC End-face
شعاع انحنای SC 10 ~ 25 میلیمتر 5 تا 12 میلیمتر
افس افست ≤50 um
ارتفاع کروی فیبر +/- 50 نانومتر
افست زاویه ای ------ 8 ± 0.2 درجه

سرویس OEM

OMC همچنین مجموعه ای کامل از خدمات نصب، مانند اتصالات فیبر، طول، رنگ، درجه فیبر، مشخصات، مواد، بسته و غیره را فراهم می کند.

نقشه کشی

فیبر نوری Pigtail برای فیوژن Splicing

کابل های فیبر فیبر نوری یک راه سریع برای پایان دادن به کارخانه در این زمینه می باشد.

نحوه انتخاب نوع فیبر نوری مناسب؟

تعیین قطر فیبر (μm) تایپ کنید اترنت سریع 100BASE-FX 1 Gigabit Ethernet 1000BASE-SX 1 Gigabit Ethernet 1000BASE-LX 10 گیگابیت در ثانیه اترنت 10 گیگابایتی 40 گیگابیت اترنت 40GBASE SR4 100Gbps اترنت 100GBASE SR4
حالت تک 9/125 حالت تک 2000 متر 5 کیلومتر در 1310 نانومتر 5 کیلومتر در 1310 نانومتر 10 کیلومتر در 1310 نانومتر N / A N / A

چگونه می توان بین PVC، LSZH و OFNP به درستی انتخاب کرد؟

کابل های پچ فیبر در حال حاضر به طور گسترده ای برای برنامه های داخلی مانند ساختمان ها، کارخانه ها، پارک های اداری، دانشگاه ها و غیره استفاده می شود. این که آیا شما PVC، LSZH یا OFNP را انتخاب می کنید بستگی به جایی که می خواهید کابل را اجرا کنید.

بسته بندی

اطلاعات تماس
OMC Industry Co.Limited

تماس با شخص: Sales Manager

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

کابل مادون قرمز MTP

LSZH Elite MTP Trunk Cable با فشار دادن / کشیدن نوار

دوبلکس OM3 50/125 2 میلی متر کابل MTP مادون قرمز

مقاومت کششی 24F MTP Loopback ماژول زن برای اتصال کابل نوع 1

0.35M LSZH Elite Type A MTP کابل پچ MTP APC مرد - SC Simplex 0.9 SM APC

فیبر جعبه ترمینال

4 فیبرهای پلاستیکی نوع MM نوع ABS جعبه تقسیم اپتیکال کامل برای کاربرد Wall Mount

جعبه توزیع فیبر داخلی / فضای باز 24 هسته

288 SC / LC فیبر جعبه ختم، جعبه نوری نوری 385 * 245 * 130mm

16 هسته جعبه فیبر فیبر جعبه، جعبه توزیع فیبر برای PLC Splitter

فیبر نوری Pigtail

12 هسته Ribbon Fanout 2.0 فیبر نوری Pigtail LC UPC تنها حالت 9/125 با 2.0mm دم

فیبر نوری فیبر نوری پاکت جامد خوب 12 پاکت های رنگی رنگی - مجموعه 12PCS کدبندی

اتصال دهنده Pigtail فیبر نوری Simplex 900um SC، G657A1 9/125 یکپارچهسازی با سیستمعامل فیبر نوری

کم دم دود 9/125 فیبر نوری Pigtail، FRP قدرت عضو LSZH FTTH قطره کابل

درخواست نقل قول

E-Mail | نقشه سایت

چین خوب کیفیت فیبر نوری کابل پچ تامین کننده. Copyright © 2018 - 2019 fiber-opticpatchcables.com. All Rights Reserved.