خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
اخبار شرکت
خانه محصولاتکابل مادون قرمز MTP

کاور 3.0mm OD کابل MTP مادون قرمز 30M زرد نخبگان از دست دادن نوع B 0.5m طول برک آوت

کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
من خدمات و کیفیت OMC را دوست دارم. خیلی ممنون.

—— TIM Borros

این یک عرضه کننده قابل اعتماد و بسیار حرفه ای است. آنها خدمات خوبی ارائه می دهند.

—— جیسون

با تشکر از هدایای OMC. خیلی خوبه. ما برای همیشه با شما کار خواهیم کرد.

—— سورن

من تحویل سریع را دوست دارم، این به من کمک می کند تا کسب و کار را برنده شود!

—— مایکل

با تشکر از پیشنهاد حرفه ای kanglly. ما راه حل خوبی برای مشتری ما پیدا کردیم. آرزوی موفقیت برای OMC.

—— مريم

تحویل سریع، پاسخ سریع، کسب و کار سریع با OMC.

—— جیک

چت IM آنلاین در حال حاضر

کاور 3.0mm OD کابل MTP مادون قرمز 30M زرد نخبگان از دست دادن نوع B 0.5m طول برک آوت

چین کاور 3.0mm OD کابل MTP مادون قرمز 30M زرد نخبگان از دست دادن نوع B 0.5m طول برک آوت تامین کننده
کاور 3.0mm OD کابل MTP مادون قرمز 30M زرد نخبگان از دست دادن نوع B 0.5m طول برک آوت تامین کننده کاور 3.0mm OD کابل MTP مادون قرمز 30M زرد نخبگان از دست دادن نوع B 0.5m طول برک آوت تامین کننده کاور 3.0mm OD کابل MTP مادون قرمز 30M زرد نخبگان از دست دادن نوع B 0.5m طول برک آوت تامین کننده کاور 3.0mm OD کابل MTP مادون قرمز 30M زرد نخبگان از دست دادن نوع B 0.5m طول برک آوت تامین کننده کاور 3.0mm OD کابل MTP مادون قرمز 30M زرد نخبگان از دست دادن نوع B 0.5m طول برک آوت تامین کننده

تصویر بزرگ :  کاور 3.0mm OD کابل MTP مادون قرمز 30M زرد نخبگان از دست دادن نوع B 0.5m طول برک آوت

جزئیات محصول:

محل منبع: چین
نام تجاری: USconec
گواهی: ROHS and ISO
شماره مدل: 12F MTP زن -SC APC 9/125 2mm LSZH 3M زرد

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 کامپیوتر
قیمت: Negotiable
جزئیات بسته بندی: 1 قطعه در یک کیسه پلاستیکی، چند قطعه در کیسه اصلی، سپس در یک کارتن 54 * 39 * 35 سانتی متر بسته بندی
زمان تحویل: 1 هفته
شرایط پرداخت: Western Union، T / T، alipay، paypal، کارت اعتباری
قابلیت ارائه: 100000 عدد در ماه
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
حالت فیبر: OS2 SMF 9 / 125μm MTP اتصال دهنده IL: 0.35dB حداکثر (0.15dB نوع)
MTP اتصال دهنده RL: ≥60dB Polairty: نوع B
کت OD: 3.0 میلیمتر قطر فن خروجی: 2.0 میلیمتر
استحکام کششی:: > 70N نرم افزار:: مرکز داده شبکه FTT FTTB FTTX
دمای عملیاتی:: -40 تا + 85 درجه سانتی گراد تعویض پذیری:: ≤0.35dB

12F MTP Female -SC APC 12F 9/125 3.0mm Harness / Staggered Cable 30M زرد ضخامت Elite Type B، 2.0mm قطر Fan-Out و 0.5m طول Breakout؛ Jacket Jack 3.0mm، طراحی شده و یا 10GBase، 40GBase و 100GBase اتصال شبکه در مرکز داده.

کابل های مفتول MTP- SC SM 12F انتقال از کابل های چند فیبر به الیاف فردی یا اتصال دوگانه را ارائه می دهد. همچنین به عنوان کابل شکستن MTP یا کابل خروجی MTP نیز دارای یک اتصال MTP تنها در یک طرف است که به 6 یا 12 کانکتور متصل می شود و این نوع اتصالات می تواند LC، SC، ST، و غیره باشد. در 4 6، 8 یا 12 پیکربندی روبان فیبر با طول حدود 10، 20، 30 متر و دیگر طول های سفارشی. کابل مهار MTP فراهم می کند سیستم کابل کشی قابل اعتماد و مقرون به صرفه برای مهاجرت از میراث 10G به سرعت بالاتر 40G / 100G اترنت. مزایای استفاده از کابل مهار MTP / MPO زیر است:

- صرفه جویی در فضا - تجهیزات فعال و کابل ستون فقرات برای صرفه جویی در فضا مفید هستند.
- سیستم فشرده سازی نصب و راه اندازی آسان کارخانه را خاموش می کند و زمان پیکربندی شبکه را ذخیره می کند.
- اجزای استاندارد قابلیت اطمینان بالا در فرآیند تولید برای تضمین کیفیت محصول استفاده می شود.

MPO-SC Fiber Patch Cord با MTP و SC / connector در هر دو طرف خاتمه می یابد. همه اتصالات MTP از OMC مستقیما از USconec هستند.

محصولات MTP استاندارد:

- مطابق استانداردهای IEC IEC-61754-7؛ JIS C5982؛ TIA-604-5 (FOCIS5)؛ Telcordia GR-1435-CORE سازگار است
کابل کشی سازه ای برای TIA-568-C


اتصالات دیگر استاندارد صنعتی:

SC: TIA / EIA، FOCIS3، GR-326.NTT-SC IEC61754-4 و JIS C5973.
 


مشخصات کابل پچ MTP:

اتصال دهنده A MTP APC 8degree 12F اتصال ب SC UPC دوبلکس
حالت فیبر OS2 SMF 9 / 125μm طول موج 1310/1550 نانومتر
MTP اتصال دهنده IL 0.35dB حداکثر (0.15dB نوع) SC Connector IL ≤0.2dB
MTP اتصال دهنده RL ≥60dB SC Connector RL ≥60dB
تضعیف در 1310 نانومتر ≤0.32dB / km تضعیف 1550 نانومتر ≤0.18dB / km
کت OD 3.0 میلیمتر قطر فن خروجی 2.0 میلیمتر
نصب بار کششی 100 نان بار استحکام بلند مدت 50 نان
دمای ذخیره سازی -40 ° C تا + 85 ° C دمای عملیاتی -10 ° C تا + 70 ° C
جلیقه کابل LSZH شمار فیبر 12 الیاف

  امکانات:


- فقدان درج، افت بازده بالا
- اتصالات Multi Fiber متصل MT، 4،8،12 و 24 اتصالات فيبري اتصالات و مونتاژ
- راه حل اقتصادی برای فشرده سازی توده ای
- طراحی شده برای از دست دادن کم و از دست دادن استاندارد SM و MM برنامه
- دور کابل سخت، کابل بیضی و گزینه های روبان خالی در دسترس است
- رنگ های کد گذاری شده موجود برای تمایز نوع فیبر، نوع لهستانی و / یا درجه اتصال
- خوب در تکرارپذیری و تبادل

دسترسی:

- کابل روبان و بسته نرم افزاری موجود؛
- سیم کشی پچ، مجموعه کابل کلاسیک در دسترس است.
- طناب پچ روبان MT-MT در دسترس است.
- MPO Loopback در دسترس است

نقشه کشی (LC برای مرجع):




تضمین کیفیت کابل MTP

1. دستگاه پرداخت با کارایی بالا و با دارا بودن صفحات دقیق برای فریل های MT تکمیل شده است.
2. تداخل سنج سه بعدی، تأیید صحت پردازش MTP / MPO را انجام می دهد و تمام پارامترهای مته فلزی MT مطابق با استانداردهای صنعتی می باشد.
3. انعطاف پذیری تستر طیف کاملی از تست نوری مورد نیاز برای مجتمع های کابل پیچیده و زیاد فیبر فراهم می کند.

انواع اتصالات MTP

دو ویژگی دیگر که به وضوح قابل مشاهده هستند، بینی و راهنمای شیار (کلید) در سمت بالا است.
(توجه داشته باشید: اتصال زن باید با نوع اتصال دهنده مردانه).

اطلاعات تماس
OMC Industry Co.Limited

تماس با شخص: Sales Manager

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

کابل مادون قرمز MTP

LSZH Elite MTP Trunk Cable با فشار دادن / کشیدن نوار

دوبلکس OM3 50/125 2 میلی متر کابل MTP مادون قرمز

مقاومت کششی 24F MTP Loopback ماژول زن برای اتصال کابل نوع 1

0.35M LSZH Elite Type A MTP کابل پچ MTP APC مرد - SC Simplex 0.9 SM APC

فیبر جعبه ترمینال

4 فیبرهای پلاستیکی نوع MM نوع ABS جعبه تقسیم اپتیکال کامل برای کاربرد Wall Mount

جعبه توزیع فیبر داخلی / فضای باز 24 هسته

288 SC / LC فیبر جعبه ختم، جعبه نوری نوری 385 * 245 * 130mm

16 هسته جعبه فیبر فیبر جعبه، جعبه توزیع فیبر برای PLC Splitter

فیبر نوری Pigtail

12 هسته Ribbon Fanout 2.0 فیبر نوری Pigtail LC UPC تنها حالت 9/125 با 2.0mm دم

فیبر نوری فیبر نوری پاکت جامد خوب 12 پاکت های رنگی رنگی - مجموعه 12PCS کدبندی

اتصال دهنده Pigtail فیبر نوری Simplex 900um SC، G657A1 9/125 یکپارچهسازی با سیستمعامل فیبر نوری

کم دم دود 9/125 فیبر نوری Pigtail، FRP قدرت عضو LSZH FTTH قطره کابل

درخواست نقل قول

E-Mail | نقشه سایت

Privacy Policy چین خوب کیفیت فیبر نوری کابل پچ تامین کننده. Copyright © 2018 - 2019 fiber-opticpatchcables.com. All Rights Reserved.