خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
اخبار شرکت
خانه محصولاتکابل مادون قرمز MTP

0.35M LSZH Elite Type A MTP کابل پچ MTP APC مرد - SC Simplex 0.9 SM APC

کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
من خدمات و کیفیت OMC را دوست دارم. خیلی ممنون.

—— TIM Borros

این یک عرضه کننده قابل اعتماد و بسیار حرفه ای است. آنها خدمات خوبی ارائه می دهند.

—— جیسون

با تشکر از هدایای OMC. خیلی خوبه. ما برای همیشه با شما کار خواهیم کرد.

—— سورن

من تحویل سریع را دوست دارم، این به من کمک می کند تا کسب و کار را برنده شود!

—— مایکل

با تشکر از پیشنهاد حرفه ای kanglly. ما راه حل خوبی برای مشتری ما پیدا کردیم. آرزوی موفقیت برای OMC.

—— مريم

تحویل سریع، پاسخ سریع، کسب و کار سریع با OMC.

—— جیک

چت IM آنلاین در حال حاضر

0.35M LSZH Elite Type A MTP کابل پچ MTP APC مرد - SC Simplex 0.9 SM APC

چین 0.35M LSZH Elite Type A MTP کابل پچ MTP APC مرد - SC Simplex 0.9 SM APC تامین کننده
0.35M LSZH Elite Type A MTP کابل پچ MTP APC مرد - SC Simplex 0.9 SM APC تامین کننده 0.35M LSZH Elite Type A MTP کابل پچ MTP APC مرد - SC Simplex 0.9 SM APC تامین کننده

تصویر بزرگ :  0.35M LSZH Elite Type A MTP کابل پچ MTP APC مرد - SC Simplex 0.9 SM APC

جزئیات محصول:

محل منبع: چین
نام تجاری: USconec
گواهی: ROHS and ISO
شماره مدل: 12F MTP مرد -SC APC SM 9/125 0.9mm LSZH 0.35M

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 کامپیوتر
قیمت: Negotiable
جزئیات بسته بندی: 1 قطعه در یک کیسه پلاستیکی، چند قطعه در کیسه اصلی، سپس در یک کارتن 54 * 39 * 35 سانتی متر بسته بندی
زمان تحویل: 1 هفته
شرایط پرداخت: Western Union، T / T، alipay، paypal، کارت اعتباری
قابلیت ارائه: 1000000 عدد در ماه
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
محصولات: 12F APC MTP Male - SC APC SM 9/125 0.9mm fanout 0.35M ماژول فیبر: G657A1 9/125 BIF
اتصال دهنده A: MTP SM APC 8degree 12F اتصال ب: SC Simplex 0.9 SM APC
از دست دادن درج:: <0.5dB (MTP استاندارد)، <0.35dB (Elite MTP) برگشت ضرر:: MTP> 60dB، SC> 60dB
نرم افزار:: مرکز داده FTTH، FTTB، شبکه FTTX دمای عملیاتی:: -40 تا + 85 درجه سانتی گراد

12F MTP APC مرد - SC APC SM 9/125 0.9mm fanout 0.35M پچ کابل LSZH نخبگان نوع A

کابل MTP- CC کانکتور فنون انتقال از کابل های چند فیبر به الیاف فردی یا اتصالات duplex را فراهم می کند. همچنین به عنوان کابل شکست خورده MTP و یا کابل MUT fanout نیز دارای یک اتصال MTP تنها در یک طرف است که به 6 یا 12 کانکتور متصل می شود و این نوع کانکتور ها می تواند LC، SC، ST و غیره باشد. این در دسترس است در 4، 6 ، 8 یا 12 پیکربندی روبان فیبر با طول کمتر از 1 متر. کابل فنوتیپ MTP-SC یک سیستم کابل کشی قابل اعتماد و مقرون به صرفه برای مهاجرت از 10G میراث به بالاترین سرعت 40G / 100G Ethernet فراهم می کند. زیر مزایای استفاده از کابل مهار MTP:

- صرفه جویی در فضا - تجهیزات فعال و کابل ستون فقرات برای صرفه جویی در فضا مفید هستند.
- سیستم فشرده سازی نصب و راه اندازی آسان کارخانه را خاموش می کند و زمان پیکربندی شبکه را ذخیره می کند.
- اجزای استاندارد قابلیت اطمینان بالا در فرآیند تولید برای تضمین کیفیت محصول استفاده می شود.

کابل MTP-LC / SC / FC / ST Fiber Patch Cord با اتصال MTP و LC / SC / FC / ST در هر دو طرف متوقف می شود. همه اتصالات MPO OMC از تایوان، ژاپن و غیره هستند.

محصولات MTP استاندارد:

- مطابق استانداردهای IEC IEC-61754-7؛ JIS C5982؛ TIA-604-5 (FOCIS5)؛ Telcordia GR-1435-CORE سازگار است
کابل کشی سازه ای برای TIA-568-C

اتصالات دیگر استاندارد صنعتی:

SC: TIA / EIA، FOCIS3، GR-326.NTT-SC IEC61754-4 و JIS C5973.
LC: TIA / EIA، FOCIS10، GR-326 EIA / TIA-604-10، IEC61754-20 و JIS C5973.
FC: EIA / TIA-604-04، FOCIS4، NTT-FC، GR-326. IEC61754-13 و JIS C5973

ST: TIA / EIA، FOCIS2، GR-326. IEC61754-2 و JIS C5973 و غیره


انواع اتصالات MTP

دو ویژگی دیگر که به وضوح قابل مشاهده هستند، بینی و راهنمای شیار (کلید) در سمت بالا است.
(توجه داشته باشید: اتصال زن باید با نوع اتصال دهنده مردانه).


امکانات:

- فقدان درج، افت بازده بالا
- اتصالات Multi Fiber متصل MT، 4،8،12 و 24 اتصالات فيبري اتصالات و مونتاژ
- راه حل اقتصادی برای فشرده سازی توده ای
- طراحی شده برای از دست دادن کم و از دست دادن استاندارد SM و MM برنامه
- دور کابل سخت، کابل بیضی و گزینه های روبان خالی در دسترس است
- رنگ های کد گذاری شده موجود برای تمایز نوع فیبر، نوع لهستانی و / یا درجه اتصال
- خوب در تکرارپذیری و تبادل

دسترسی:

- کابل روبان و بسته نرم افزاری موجود؛
- سیم کشی پچ، مجموعه کابل کلاسیک در دسترس است.
- طناب پچ روبان MT-MT در دسترس است.
- MPO Loopback در دسترس است


پچ MPO مشخصات:

آیتم های خاص حالت تک (APC 8 درجه لهستانی) Multimode (PC Flat Polish)
از دست دادن درج
(MTP)
ضریب استاندارد ≤0.7dB
افت ولتاژ ≤ 0.35dB
افت استاندارد ≤0.5dB
افت ولتاژ ≤ 0.35dB
افت اندرکنش (SC) ≤0.3dB ≤0.3dB
از دست دادن بازگشت (MTP) ≥60dB ≥25dB
افت بازده (SC) APC≥60dB PC≥35dB
طول عمر <0.3dB نوع تغییر، 200 جفت
تعویض پذیری ≤0.2dB
استحکام کششی > 70N
دمای عملیاتی -40 تا + 85 درجه سانتی گراد





نقشه کشی (MTP-LC برای مرجع)

کاربرد:

بسته بندی:

ضمانت کابل MPO با کیفیت بالا
1. دستگاه پرداخت با کارایی بالا و با دارا بودن صفحات دقیق برای فریل های MT تکمیل شده است.
2، تداخل سنج سه بعدی، تأیید صحت پردازش MTP / MPO را انجام می دهد و تمام پارامترهای قطعه قطعه MT متمرکز شده و بالاتر از استانداردهای صنعتی است.
3. انعطاف پذیری تستر طیف کاملی از تست نوری مورد نیاز برای مجتمع های کابل پیچیده و زیاد فیبر فراهم می کند.

اطلاعات تماس
OMC Industry Co.Limited

تماس با شخص: Sales Manager

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

کابل مادون قرمز MTP

LSZH Elite MTP Trunk Cable با فشار دادن / کشیدن نوار

دوبلکس OM3 50/125 2 میلی متر کابل MTP مادون قرمز

مقاومت کششی 24F MTP Loopback ماژول زن برای اتصال کابل نوع 1

0.35M LSZH Elite Type A MTP کابل پچ MTP APC مرد - SC Simplex 0.9 SM APC

فیبر جعبه ترمینال

4 فیبرهای پلاستیکی نوع MM نوع ABS جعبه تقسیم اپتیکال کامل برای کاربرد Wall Mount

جعبه توزیع فیبر داخلی / فضای باز 24 هسته

288 SC / LC فیبر جعبه ختم، جعبه نوری نوری 385 * 245 * 130mm

16 هسته جعبه فیبر فیبر جعبه، جعبه توزیع فیبر برای PLC Splitter

فیبر نوری Pigtail

12 هسته Ribbon Fanout 2.0 فیبر نوری Pigtail LC UPC تنها حالت 9/125 با 2.0mm دم

فیبر نوری فیبر نوری پاکت جامد خوب 12 پاکت های رنگی رنگی - مجموعه 12PCS کدبندی

اتصال دهنده Pigtail فیبر نوری Simplex 900um SC، G657A1 9/125 یکپارچهسازی با سیستمعامل فیبر نوری

کم دم دود 9/125 فیبر نوری Pigtail، FRP قدرت عضو LSZH FTTH قطره کابل

درخواست نقل قول

E-Mail | نقشه سایت

چین خوب کیفیت فیبر نوری کابل پچ تامین کننده. Copyright © 2018 - 2019 fiber-opticpatchcables.com. All Rights Reserved.