خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
اخبار شرکت
خانه محصولاتMPO کابل ترانک

پیکربندی آسان MPO Harness Cable 12F MPO Male - LC SM 9/125 0.9mm برای مرکز داده

کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
من خدمات و کیفیت OMC را دوست دارم. خیلی ممنون.

—— TIM Borros

این یک عرضه کننده قابل اعتماد و بسیار حرفه ای است. آنها خدمات خوبی ارائه می دهند.

—— جیسون

با تشکر از هدایای OMC. خیلی خوبه. ما برای همیشه با شما کار خواهیم کرد.

—— سورن

من تحویل سریع را دوست دارم، این به من کمک می کند تا کسب و کار را برنده شود!

—— مایکل

با تشکر از پیشنهاد حرفه ای kanglly. ما راه حل خوبی برای مشتری ما پیدا کردیم. آرزوی موفقیت برای OMC.

—— مريم

تحویل سریع، پاسخ سریع، کسب و کار سریع با OMC.

—— جیک

چت IM آنلاین در حال حاضر

پیکربندی آسان MPO Harness Cable 12F MPO Male - LC SM 9/125 0.9mm برای مرکز داده

چین پیکربندی آسان MPO Harness Cable 12F MPO Male - LC SM 9/125 0.9mm برای مرکز داده تامین کننده
پیکربندی آسان MPO Harness Cable 12F MPO Male - LC SM 9/125 0.9mm برای مرکز داده تامین کننده پیکربندی آسان MPO Harness Cable 12F MPO Male - LC SM 9/125 0.9mm برای مرکز داده تامین کننده پیکربندی آسان MPO Harness Cable 12F MPO Male - LC SM 9/125 0.9mm برای مرکز داده تامین کننده پیکربندی آسان MPO Harness Cable 12F MPO Male - LC SM 9/125 0.9mm برای مرکز داده تامین کننده

تصویر بزرگ :  پیکربندی آسان MPO Harness Cable 12F MPO Male - LC SM 9/125 0.9mm برای مرکز داده

جزئیات محصول:

محل منبع: چین
نام تجاری: Nissin
گواهی: ROHS and ISO
شماره مدل: 12F MPO Male - LC SM 9/125 0.9mm LSZH 0.35M

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 کامپیوتر
قیمت: Negotiable
جزئیات بسته بندی: 1 قطعه در یک کیسه پلاستیکی، چند قطعه در کیسه اصلی، سپس در یک کارتن 54 * 39 * 35 سانتی متر بسته بندی
زمان تحویل: 1 هفته
شرایط پرداخت: Western Union، T / T، alipay، paypal، کارت اعتباری
قابلیت ارائه: 1000000 عدد در ماه
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
اتصال دهنده A: MPO MALE 12F SM اتصال ب: LC PC 900um SM
IL MPO: <0.5dB (استاندارد)، <0.35dB (کم هزینه) RL MPO: > 20dB
IL IL: <0.3dB LC RL: > 35dB
استحکام کششی:: > 70N نرم افزار:: مرکز داده، FTTH FTTB شبکه FTTX

کابل FANOUT MPO 12F MPO مرد - LC SM 9/125 0.9 میلی متر LSZH 0.35M کابل کمربند کم
12 هسته MPO-LC Fan-out 0.9mm 35cm پچ کابل برای MPO LGX ماژول با MPO و LC کانکتور در هر پایان متوقف می شود. همه اتصالات MPO OMC از ژاپن است.


استانداردهای محصولات MPO:
- مطابق استانداردهای IEC IEC-61754-7؛ JIS C5982؛ TIA-604-5 (FOCIS5)؛ Telcordia GR-1435-CORE سازگار است
کابل کشی سازه ای برای TIA-568-C
اتصالات دیگر استاندارد صنعتی:
LC: TIA / EIA، FOCIS10، GR-326 EIA / TIA-604-10، IEC61754-20 و JIS C5973.
نوع اتصالات MPO

دو ویژگی دیگر که به وضوح قابل مشاهده هستند، بینی و راهنمای شیار (کلید) در سمت بالا است.
(توجه داشته باشید: اتصال زن باید با نوع اتصال دهنده مردانه).


امکانات:
- فقدان درج، افت بازده بالا
- اتصالات Multi Fiber متصل MT، 4،8،12 و 24 اتصالات فيبري اتصالات و مونتاژ
- راه حل اقتصادی برای فشرده سازی توده ای
- طراحی شده برای از دست دادن کم و از دست دادن استاندارد SM و MM برنامه
- دور کابل سخت، کابل بیضی و گزینه های روبان خالی در دسترس است
- رنگ های کد گذاری شده موجود برای تمایز نوع فیبر، نوع لهستانی و / یا درجه اتصال
- خوب در تکرارپذیری و تبادل
دسترسی:
- کابل روبان و بسته نرم افزاری موجود؛
- سیم کشی پچ، مجموعه کابل کلاسیک در دسترس است.
- طناب پچ روبان MT-MT در دسترس است.
- MPO Loopback در دسترس است


پچ MPO مشخصات:

آیتم های خاص حالت تک
(UPC فلزی صاف، APC 8 درجه لهستانی)
چند منظوره
(PC Flat لهستانی)
از دست دادن درج
(MPO)
از دست دادن استاندارد
≤0.7dB
از دست دادن کم
≤0.35dB
از دست دادن استاندارد
≤0.5dB
از دست دادن کم
≤0.35dB
از دست دادن درج
(LC / SC / FC / ST)
≤0.3dB ≤0.3dB
افت بازده (MPO) ≥55dB ≥35dB
برگشت ضرر
(LC / SC / FC / ST)
APC≥60dB
UPC≥50dB
PC≥35dB
طول عمر <0.3dB نوع تغییر، 200 جفت
تعویض پذیری ≤0.2dB
استحکام کششی > 70N
دمای عملیاتی -40 تا + 85 درجه سانتی گراد


نکته: حداکثر پهنای باند الیاف چندمتغئه مختلف
OM1 - 62.5 um هسته - 10GBit تا 33 متر، گیگابیت تا 300M
OM2 - 50 عدد هسته - 10 گیگابایت تا 82 مگابایت، گیگابیت تا 500 مگابایت
OM3 - 50 um هسته، بهینه سازی لیزر - 10 گیگابایت تا 300 مگابایت، گیگابیت تا 1000 مگابایت
OM4 - 50 um هسته، بهینه سازی لیزر - 10 گیگابایت تا 550 متر، گیگابیت تا 1000 مگابایت
شاخص تداخل MPO

نوع اتصال موارد تست حداقل حداکثر
MPO PC ROC_X (abs) (میلی متر) 500
ROC_Y (abs) (میلی متر) 50
Angle_X (گرم) -0.2 0.2
Angle_Y (گرم) -0.2 0.2
فیبر Max.DH.All (nm) -600 600
حداکثر DH.Ave (nm) -300 300
Max.DH.Adj (nm) -300 300
حداکثر خلوص هسته (nm) -300 300
ارتفاع فیبر (nm) -300 300
ROC_X (abs) (میلی متر) 1000 3000
MPO APC ROC_X (abs) (میلی متر) 500
ROC_Y (abs) (میلی متر) 50
Angle_X (گرم) -0.2 0.2
Angle_Y (گرم) 7.8 8.2
فیبر Max.DH.All (nm) -600 600
حداکثر DH.Ave (nm) -300 300
Max.DH.Adj (nm) -300 300
فیبر نوری (nm)


نقشه کشی (12 عدد برای مرجع)

کاربرد:

بسته بندی:

ضمانت کابل MPO با کیفیت بالا
1. دستگاه پرداخت با کارایی بالا و با دارا بودن صفحات دقیق برای فریل های MT تکمیل شده است.
2، تداخل سنج سه بعدی، تأیید صحت پردازش MTP / MPO را انجام می دهد و تمام پارامترهای قطعه قطعه MT متمرکز شده و بالاتر از استانداردهای صنعتی است.
3. انعطاف پذیری تستر طیف کاملی از تست نوری مورد نیاز برای مجتمع های کابل پیچیده و زیاد فیبر فراهم می کند.





اطلاعات تماس
OMC Industry Co.Limited

تماس با شخص: Sales Manager

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

سایر محصولات
کابل مادون قرمز MTP

LSZH Elite MTP Trunk Cable با فشار دادن / کشیدن نوار

دوبلکس OM3 50/125 2 میلی متر کابل MTP مادون قرمز

مقاومت کششی 24F MTP Loopback ماژول زن برای اتصال کابل نوع 1

0.35M LSZH Elite Type A MTP کابل پچ MTP APC مرد - SC Simplex 0.9 SM APC

فیبر جعبه ترمینال

4 فیبرهای پلاستیکی نوع MM نوع ABS جعبه تقسیم اپتیکال کامل برای کاربرد Wall Mount

جعبه توزیع فیبر داخلی / فضای باز 24 هسته

288 SC / LC فیبر جعبه ختم، جعبه نوری نوری 385 * 245 * 130mm

16 هسته جعبه فیبر فیبر جعبه، جعبه توزیع فیبر برای PLC Splitter

فیبر نوری Pigtail

12 هسته Ribbon Fanout 2.0 فیبر نوری Pigtail LC UPC تنها حالت 9/125 با 2.0mm دم

فیبر نوری فیبر نوری پاکت جامد خوب 12 پاکت های رنگی رنگی - مجموعه 12PCS کدبندی

اتصال دهنده Pigtail فیبر نوری Simplex 900um SC، G657A1 9/125 یکپارچهسازی با سیستمعامل فیبر نوری

کم دم دود 9/125 فیبر نوری Pigtail، FRP قدرت عضو LSZH FTTH قطره کابل

درخواست نقل قول

E-Mail | نقشه سایت

Privacy Policy چین خوب کیفیت فیبر نوری کابل پچ تامین کننده. Copyright © 2018 - 2019 fiber-opticpatchcables.com. All Rights Reserved.