خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
اخبار شرکت
خانه محصولات

قاب توزیع نوری

گواهی
کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
نظرات مشتریان
من خدمات و کیفیت OMC را دوست دارم. خیلی ممنون.

—— TIM Borros

این یک عرضه کننده قابل اعتماد و بسیار حرفه ای است. آنها خدمات خوبی ارائه می دهند.

—— جیسون

با تشکر از هدایای OMC. خیلی خوبه. ما برای همیشه با شما کار خواهیم کرد.

—— سورن

من تحویل سریع را دوست دارم، این به من کمک می کند تا کسب و کار را برنده شود!

—— مایکل

با تشکر از پیشنهاد حرفه ای kanglly. ما راه حل خوبی برای مشتری ما پیدا کردیم. آرزوی موفقیت برای OMC.

—— مريم

تحویل سریع، پاسخ سریع، کسب و کار سریع با OMC.

—— جیک

چت IM آنلاین در حال حاضر

قاب توزیع نوری

(20)
چین 19 "1U Duplex SC پچ پانل کشویی کشویی قاب توزیع کارخانه

19 "1U Duplex SC پچ پانل کشویی کشویی قاب توزیع

19" 1U Duplex SC Patch Panel Sliding Drawer Distribution Frame The Fiber Optic Patch panel is a kind of fiber optic management products used to distribute and protect the optical fiber links in FTTH Network. It ... Read More
2019-07-17 14:08:06
چین 144F Rack Mount فیبر نوری قاب توزیع ساختار منحصر به فرد طرح منطقی کارخانه

144F Rack Mount فیبر نوری قاب توزیع ساختار منحصر به فرد طرح منطقی

3U LC 144F کابین خلبان Unloaded فیبر نوری قاب توزیع ساختار منحصر به فرد طرح منطقی پنل پچ فیبر نوری نوعی از محصولات مدیریت فیبر نوری است که برای توزیع و حفاظت از فیبرهای فیبر نوری در شبکه FTTH استفاده می شود. ای... Read More
2019-02-27 20:18:08
چین SC Simplex / LC توزیع دوتایی نوری، 24 پورت فیبر نوری توزیع واحد کارخانه

SC Simplex / LC توزیع دوتایی نوری، 24 پورت فیبر نوری توزیع واحد

قاب توزیع نوری، 19 '1U کشو کشویی پنل پچ فیبر - 24ports ساده SCX / LC دوبلکس بارگیری نشده پنل پچ فیبر نوری نوعی از محصولات مدیریت فیبر نوری است که برای توزیع و حفاظت از فیبرهای فیبر نوری در شبکه FTTH استفاده می ... Read More
2018-12-31 12:09:43
چین 19 "1U پانل پچ فیبر کشویی کشویی با درب کارخانه

19 "1U پانل پچ فیبر کشویی کشویی با درب

19 '1U کشو کشویی پنل پچ فیبر با درب، قاب توزیع نوری - 24ports SC / LC بارگیری پنل پچ فیبر نوری نوعی از محصولات مدیریت فیبر نوری است که برای توزیع و حفاظت از فیبرهای فیبر نوری در شبکه FTTH استفاده می شود. این در ... Read More
2018-12-31 10:18:37
چین 48 فیبر کانال توزیع نوری پر بار کارخانه

48 فیبر کانال توزیع نوری پر بار

1U 24port LC جعبه تقسیم OPC نیکل، 19 '1U کشویی کشویی فیبر پچ پنل 48 فیبر fulllloaded پنل پچ فیبر نوری نوعی از محصولات مدیریت فیبر نوری است که برای توزیع و حفاظت از فیبرهای فیبر نوری در شبکه FTTH استفاده می شود. ... Read More
2018-12-31 10:18:10
چین 2U 19 "قاب توزیع نوری کشویی کشویی، پنل پچ فیبر مواد سیاه CRS کارخانه

2U 19 "قاب توزیع نوری کشویی کشویی، پنل پچ فیبر مواد سیاه CRS

2U 19 'پانل جعبه کشویی کشویی، قاب توزیع نوری 48ports / 96Fibers LC / SC بارگیری مواد سیاه CRS پنل پچ فیبر نوری نوعی از محصولات مدیریت فیبر نوری است که برای توزیع و حفاظت از فیبرهای فیبر نوری در شبکه FTTH استفاد... Read More
2018-08-13 11:29:49
چین 24 فیبر / 24 بندر توزیع نوری SC SM Simplex Full Loaded 19 اینچ 1U کارخانه

24 فیبر / 24 بندر توزیع نوری SC SM Simplex Full Loaded 19 اینچ 1U

19 '1U قاب توزیع نوری، کشوی کشویی فیبر پچ پانل 24port / 48fiers SM SC Duplex fulllloaded پنل پچ فیبر نوری نوعی از محصولات مدیریت فیبر نوری است که برای توزیع و حفاظت از فیبرهای فیبر نوری در شبکه FTTH استفاده می ... Read More
2018-08-13 11:29:49
چین پانل توزیع پانل فیبر نوری پانل 24 پورت 48 الیاف SC SM Duplex کارخانه

پانل توزیع پانل فیبر نوری پانل 24 پورت 48 الیاف SC SM Duplex

19 'SC SM 24ports قاب توزیع نوری، 19' 1U کشویی کشویی فیبر پچ پانل 48 الیاف SC SM Duplex fulllloaded پنل پچ فیبر نوری نوعی از محصولات مدیریت فیبر نوری است که برای توزیع و حفاظت از فیبرهای فیبر نوری در شبکه FTTH ... Read More
2018-08-13 11:29:49
چین SC / LC قاب توزیع نوری، 12 پورت پنل پانچ Unloaded Easy Operation کارخانه

SC / LC قاب توزیع نوری، 12 پورت پنل پانچ Unloaded Easy Operation

کشو کشوی کشویی SC / LC پانل پچ فیبر، 19 '1U قاب توزیع نوری 12 بارگیری نشده است پنل پچ فیبر نوری نوعی از محصولات مدیریت فیبر نوری است که برای توزیع و حفاظت از فیبرهای فیبر نوری در شبکه FTTH استفاده می شود. این د... Read More
2018-08-13 11:29:49
چین پانل پانل فیبر نوری 253 * 483 * 1U قابل تمیز کردن مناسب فولاد نورد سرد فولادی 1.2mm / 1.5mm کارخانه

پانل پانل فیبر نوری 253 * 483 * 1U قابل تمیز کردن مناسب فولاد نورد سرد فولادی 1.2mm / 1.5mm

19 '1U 12ports FC / ST قاب توزیع نوری، کشویی کشویی پانل پچ فیبر بارگیری نشده است پنل پچ فیبر نوری نوعی از محصولات مدیریت فیبر نوری است که برای توزیع و حفاظت از فیبرهای فیبر نوری در شبکه FTTH استفاده می شود. این ... Read More
2018-08-13 11:29:49
Page 1 of 2|< 1 2 >|
کابل مادون قرمز MTP

LSZH Elite MTP Trunk Cable با فشار دادن / کشیدن نوار

دوبلکس OM3 50/125 2 میلی متر کابل MTP مادون قرمز

مقاومت کششی 24F MTP Loopback ماژول زن برای اتصال کابل نوع 1

0.35M LSZH Elite Type A MTP کابل پچ MTP APC مرد - SC Simplex 0.9 SM APC

فیبر جعبه ترمینال

4 فیبرهای پلاستیکی نوع MM نوع ABS جعبه تقسیم اپتیکال کامل برای کاربرد Wall Mount

جعبه توزیع فیبر داخلی / فضای باز 24 هسته

288 SC / LC فیبر جعبه ختم، جعبه نوری نوری 385 * 245 * 130mm

16 هسته جعبه فیبر فیبر جعبه، جعبه توزیع فیبر برای PLC Splitter

فیبر نوری Pigtail

12 هسته Ribbon Fanout 2.0 فیبر نوری Pigtail LC UPC تنها حالت 9/125 با 2.0mm دم

فیبر نوری فیبر نوری پاکت جامد خوب 12 پاکت های رنگی رنگی - مجموعه 12PCS کدبندی

اتصال دهنده Pigtail فیبر نوری Simplex 900um SC، G657A1 9/125 یکپارچهسازی با سیستمعامل فیبر نوری

کم دم دود 9/125 فیبر نوری Pigtail، FRP قدرت عضو LSZH FTTH قطره کابل

درخواست نقل قول

E-Mail | نقشه سایت

Privacy Policy چین خوب کیفیت فیبر نوری کابل پچ تامین کننده. Copyright © 2018 - 2019 fiber-opticpatchcables.com. All Rights Reserved.