خانه محصولاتآداپتور فیبر نوری

آداپتور فیبر نوری تک حالته LC Quad Single Body PC با کرکره داخلی فلنج

گواهی
کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
نظرات مشتریان
من خدمات و کیفیت OMC را دوست دارم. خیلی ممنون.

—— TIM Borros

این یک عرضه کننده قابل اعتماد و بسیار حرفه ای است. آنها خدمات خوبی ارائه می دهند.

—— جیسون

با تشکر از هدایای OMC. خیلی خوبه. ما برای همیشه با شما کار خواهیم کرد.

—— سورن

من تحویل سریع را دوست دارم، این به من کمک می کند تا کسب و کار را برنده شود!

—— مایکل

با تشکر از پیشنهاد حرفه ای kanglly. ما راه حل خوبی برای مشتری ما پیدا کردیم. آرزوی موفقیت برای OMC.

—— مريم

تحویل سریع، پاسخ سریع، کسب و کار سریع با OMC.

—— جیک

چت IM آنلاین در حال حاضر

آداپتور فیبر نوری تک حالته LC Quad Single Body PC با کرکره داخلی فلنج

چین آداپتور فیبر نوری تک حالته LC Quad Single Body PC با کرکره داخلی فلنج تامین کننده
آداپتور فیبر نوری تک حالته LC Quad Single Body PC با کرکره داخلی فلنج تامین کننده آداپتور فیبر نوری تک حالته LC Quad Single Body PC با کرکره داخلی فلنج تامین کننده آداپتور فیبر نوری تک حالته LC Quad Single Body PC با کرکره داخلی فلنج تامین کننده

تصویر بزرگ :  آداپتور فیبر نوری تک حالته LC Quad Single Body PC با کرکره داخلی فلنج

جزئیات محصول:

محل منبع: چين
نام تجاری: OMC or OEM
گواهی: ISO, ROHS
شماره مدل: آداپتور چهارگانه LC با شاتر داخلی- کاهش یافته است از فلنج ردپای SC

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 50pcs
قیمت: Negotiation
جزئیات بسته بندی: جعبه تاول
Delivery Time: 3 days after payment comfirmed
شرایط پرداخت: اعتبارات اسنادی T/T، وسترن یونیون، پی پال
قابلیت ارائه: 50000 قطعه در هفته
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
Products name: LC Quad Single Mode Optical Fiber Adapter PC Body With Internal Shutter Reduced Flange Insertion Loss: ≤0.2dB
Withdrawal force (g/f): 200~600 Durability: <0.10 dB typical change, 500 matings
Ports: LC female to LC female Sleeve: Zirconia Ceramic 1.25mm split sleeve
Body material: PC Flammability: UL94 V-0

آداپتور LC چهار فیبر نوری LC با شاتر داخلی- کاهش سطح فلنج برای SC ، MM ، OM3 ، OM4

 

 

LC Quad با آداپتور نوع foot foot-flange کامل شاتر داخلیis a one-piece design adapter. یک آداپتور طراحی یک تکه است The shutter is 100% automatic and requires no physical handling of the shutter door. کرکره 100٪ اتوماتیک است و نیازی به جابجایی فیزیکی درب کرکره ندارد. You can actuate this integrated, retractable shutter inside the adapter body by inserting the LC connector into the adapter. شما می توانید با قرار دادن کانکتور LC در آداپتور ، این شاتر یکپارچه و قابل جمع شدن را در داخل بدنه آداپتور فعال کنید. The shutter automatically opens as you insert the LC connector, and closes as you extract it. با قرار دادن کانکتور LC ، کرکره به طور خودکار باز می شود و هنگام استخراج آن بسته می شود. Due to the special design of the shutter, it will not touch the ferrule end face when you insert a connector, thus preventing end face damage. با توجه به طراحی ویژه کرکره ، هنگام قرار دادن کانکتور ، لبه انتهایی فرول را لمس نخواهید کرد ، در نتیجه از آسیب انتهای صورت جلوگیری می شود. The internal shutter prevents eye exposure to lasers and provides protection from dust and other contaminants. دیافراگم داخلی از قرار گرفتن در معرض لیزر در برابر چشمان جلوگیری می کند و از گرد و غبار و سایر آلودگی ها محافظت می کند.

 

With increasingly high-powered active devices being used in today's networking and telecommunication platforms, Eye safety and connector cleanliness are an absolute necessity. با افزایش دستگاه های فعال پر قدرت در سیستم عامل های شبکه و ارتباطات امروزی ، ایمنی چشم و پاکیزگی کانکتور یک ضرورت مطلق است. OMC's LC adapter with Internal shutter has been designed to meet this growing need. آداپتور LC OMC با شاتر داخلی برای رفع این نیاز رو به رشد طراحی شده است.

 

مشخصات فنی

 

مورد آزمون (SM-9/125) UPC (SM-9/125) APC کامپیوتر شخصی
ضرر درج ≤0.2dB(Standard Grade); .20.2dB (درجه استاندارد)؛ ≤0.1dB(Premium Grade); .10.1dB (درجه حق بیمه)؛
برگشت ضرر d50 دسی بل d60 دسی بل 35 دسی بل
دوام (1000 جفت گیری) حداکثر 0.1 دسی بل
نیروی برداشت (g / f) 2.0N ~ 5.9N (200gf ~ 600gf)
Temp Temp (℃) -40 ~ + 85

 

جزئیات محصولات:

 

نوع فلنج کاهش یافته است رسم
آداپتور فیبر نوری تک حالته LC Quad Single Body PC با کرکره داخلی فلنج آداپتور فیبر نوری تک حالته LC Quad Single Body PC با کرکره داخلی فلنج

 

امکانات:

 

TIA/EIA-604 FOCIS-10 compatible; TIA / EIA-604 FOCIS-10 سازگار؛ exceeds TIA/EIA-568-B.3 requirements بیش از نیازهای TIA / EIA-568-B.3

با استاندارد IEC 61754-4 ، Flammability UL94 V-0 مطابقت دارد

در گزینه های Flanged و Flangeless موجود است

اتصال دقیق با آستین

از دست دادن کم درج ، از دست دادن بازده بالا

قابلیت تعویض خوب و قابلیت اطمینان

با استانداردهای IEC و ROHS ملاقات کنید

دقت بالا از ابعاد مکانیکی دقت

 

مواد

 

نام قطعات مواد رنگ
بدن مسکن کامپیوتر آبی ، سبز سفارشی
آستین آستین سرامیکی با دقت بالا سفید
داخل قلاب کامپیوتر آبی ، سبز سفارشی
صفحه فلزی برنز برنز -
کرکره داخلی SUS304 -
پوشش گرد و غبار PVC سیاه

 

محیط و مکانیک

 

خصوصیات شرایط آزمایشی مطابقت نتیجه آزمایش
لرزش 10-55 هرتز ، 1.5 میلی متر ، 60 دقیقه IEC61300-2-1 .20.2dB
دوام جفت گیری 1000 جفت گیری ، هر 25 جفت گیری را تمیز کنید. IEC61300-2-2 .20.2dB
تأثیر 1.5 متر ، 8 قطره IEC61300-2-6 .20.2dB
قدرت مکانیسم اتصال 40N ، 10Min ، L = 22-28cm IEC61300-2-12 .20.2dB
دوچرخه سواری دما 40ºC تا + 75 +C ، 40 چرخه IEC61300-2-22 .20.2dB
دوچرخه سواری رطوبت دما 40ºC ، 95، ، 96Hr IEC61300-2-21 .20.2dB
دمای کارکرد -40ºC تا + 85ºC   .20.2dB
دمای ذخیره سازی -40ºC تا + 85ºC   .20.2dB

 

کاربرد:

 

پانل های پچ ، ODF و سایر اتصالات نوری.

نقطه مشخص و مشخص شدن شبکه های نوری

 

نور قد

 

آداپتور فیبر نوری تک حالته LC Quad Single Body PC با کرکره داخلی فلنج

 

اطلاعات شرکت:

 

OMC industry co., limited, which was founded by an expert team, has been exporting FTTX passive products since 2007. We focus on providing innovative and integrated FTTX solutions for a variety of applications/Networks. شرکت صنعت OMC ، محدود ، که توسط یک تیم متخصص تاسیس شد ، از سال 2007 صادر کننده محصولات منفعل FTTX است. ما بر ارائه راه حل های ابتکاری و یکپارچه FTTX برای انواع برنامه ها / شبکه ها تمرکز می کنیم. Our capabilities include product/solution design, development, enhancement and integration. قابلیت های ما شامل طراحی محصول ، راه حل ، توسعه ، پیشرفت و ادغام است. Our products are among the highest performing in the industry and truly represent the best values in the industry. محصولات ما جزء بالاترین کارایی در صنعت هستند و واقعاً بهترین ارزشها را در صنعت نشان می دهند. We also offer training, pre and post-sales support. ما همچنین آموزش ، پشتیبانی قبل و بعد از فروش را ارائه می دهیم. We help you select the right products for your Optical network's needs. ما به شما کمک می کنیم تا محصولات مناسب را برای نیازهای شبکه نوری خود انتخاب کنید.

 

آداپتور فیبر نوری تک حالته LC Quad Single Body PC با کرکره داخلی فلنج

آداپتور فیبر نوری تک حالته LC Quad Single Body PC با کرکره داخلی فلنج

آداپتور فیبر نوری تک حالته LC Quad Single Body PC با کرکره داخلی فلنج

Exhibition.jpg

آداپتور فیبر نوری تک حالته LC Quad Single Body PC با کرکره داخلی فلنج

آداپتور فیبر نوری تک حالته LC Quad Single Body PC با کرکره داخلی فلنج

shipping.jpg


سؤالات متداول:

 

1. آیا شما کارخانه واقعی هستید؟

بله ، ما بیش از 10 سال کارخانه واقعی هستیم

 

2. محصولات اصلی شما چیست؟

Outdoor fiber optic cables; کابلهای فیبر نوری در فضای باز؛ indoor fiber optic cables;FTTH Drop cables; کابلهای فیبر نوری داخلی ؛ کابلهای FTTH Drop؛

Indoor armored patch cords fiber cable; کابلهای فیبر پچ زره پوش داخلی؛ Optical patch cords SC/LC/FC/ST; تارهای وصله نوری SC / LC / FC / ST؛ MTP/MPO optical patch cord. بند ناف MTP / MPO.

 

3. آیا برای مواد اولیه گواهی دارید؟

ما همکاری طولانی مدت با روابط با واجد شرایط ISO9001 ، ROHS و تأمین کننده مواد اولیه ایجاد می کنیم.

 

4- زمان تحویل شما چقدر است؟

طی 24 ساعت برای انواع عادی کابل فیبر نوری؛

3 ~ 5 روز برای بند ناف فیبر نوری با 10000 اتصال دهنده.

 

5. MOQ: حداقل مقدار شما چیست؟

MOQ برای کابلهای فیبر نوری: 1 کیلومتر

هیچ گونه MOQ لازم برای بند ناف های فیبر نوری وجود ندارد ، زیرا برای انواع معمولی موجودی وجود دارد.

 

6. آیا در کشور دیگری توزیع کننده دارید یا داخلی؟

Until now, we sell our products to customers directly. تاکنون محصولات خود را مستقیماً به مشتریان می فروشیم. And factory price could be offered. و قیمت کارخانه قابل ارائه است.

 

7. پرداخت

برای سفارشات بزرگ: T / T ، L / C

برای سفارشات کوچک: T / T ، Western Union و Paypal قابل قبول هستند

اطلاعات تماس
OMC Industry Co.Limited

تماس با شخص: Sales Manager

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

سایر محصولات