خانه محصولاتفیبر نوری کابل پچ

Uniboot LC / UPC قابل تغییر رنگ قطبی قطبی - LC / UPC SM Dup Duplex 3.0 میلی متر

گواهی
کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
نظرات مشتریان
من خدمات و کیفیت OMC را دوست دارم. خیلی ممنون.

—— TIM Borros

این یک عرضه کننده قابل اعتماد و بسیار حرفه ای است. آنها خدمات خوبی ارائه می دهند.

—— جیسون

با تشکر از هدایای OMC. خیلی خوبه. ما برای همیشه با شما کار خواهیم کرد.

—— سورن

من تحویل سریع را دوست دارم، این به من کمک می کند تا کسب و کار را برنده شود!

—— مایکل

با تشکر از پیشنهاد حرفه ای kanglly. ما راه حل خوبی برای مشتری ما پیدا کردیم. آرزوی موفقیت برای OMC.

—— مريم

تحویل سریع، پاسخ سریع، کسب و کار سریع با OMC.

—— جیک

چت IM آنلاین در حال حاضر

Uniboot LC / UPC قابل تغییر رنگ قطبی قطبی - LC / UPC SM Dup Duplex 3.0 میلی متر

چین Uniboot LC / UPC قابل تغییر رنگ قطبی قطبی - LC / UPC SM Dup Duplex 3.0 میلی متر تامین کننده
Uniboot LC / UPC قابل تغییر رنگ قطبی قطبی - LC / UPC SM Dup Duplex 3.0 میلی متر تامین کننده Uniboot LC / UPC قابل تغییر رنگ قطبی قطبی - LC / UPC SM Dup Duplex 3.0 میلی متر تامین کننده Uniboot LC / UPC قابل تغییر رنگ قطبی قطبی - LC / UPC SM Dup Duplex 3.0 میلی متر تامین کننده Uniboot LC / UPC قابل تغییر رنگ قطبی قطبی - LC / UPC SM Dup Duplex 3.0 میلی متر تامین کننده

تصویر بزرگ :  Uniboot LC / UPC قابل تغییر رنگ قطبی قطبی - LC / UPC SM Dup Duplex 3.0 میلی متر

جزئیات محصول:

محل منبع: شنژن چین
نام تجاری: OMC
گواهی: ROHS and ISO
شماره مدل: Blue Uniboot LC UPC-LC UPC SM DX 3.0mm

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 1pcs
قیمت: Negotiation
جزئیات بسته بندی: یک قطعه در هر کیسه PE، چند قطعه در یک کارتن 54 * 39 * 35cm دیگر اندازه کارتن نیز موجود است
زمان تحویل: 5-8 روز کاری
شرایط پرداخت: اعتبارات اسنادی T/T, وسترن یونیون
قابلیت ارائه: 100000 عدد در ماه
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
Product Name: Blue Uniboot LC UPC-LC UPC SM DX 3.0mm Optical Patch Cord Quality Level: IEC Grade C and IEC grade B
Insertion loss: <0.2dB(Typical), 0.3dB (Max) Return Loss: >50dB
100% 3D interference tested: Available Clean end face ferrule: 100% clean,no dust, no water,no scratch
Standard: Telcordia GR-326.Core Company certification: ISO 9001:2008
cable: G652D, G655, G657, OM1, OM2, OM3, OM4 etc. Cable size: 0.9mm, 1.2mm, 1.6mm, 2.0mm, and 2.8mm

Uniboot LC / UPC قابل تغییر رنگ قطبی قطبی - LC / UPC SM Dual Duplex 3.0 mm سیم بند ناف فیبر نوری
 

کابل Uni-boot LC-LC Duplex Fiber Patch Cord V2

کابل پچ Uniboot از کابل مخصوص "دور دوبل" استفاده می کند که امکان انتقال مضاعف را در یک کابل واحد فراهم می کند ،
و فضای مدیریت کابل را در مقایسه با کابل های پچ استاندارد کاهش می دهد.
 
از آنجا که محیط شبکه امروز به طور فزاینده ای به راه حل های سرعت بالا و چگالی زیاد وابسته می شود ،
effective cable management is a real issue. مدیریت مؤثر کابل یک مسئله واقعی است. The key concern is how to manage more cable in a smaller amount of نگرانی اصلی نحوه مدیریت کابل بیشتر در مقدار کمتری است
فضا.
 
کابل وصله فیبر uniboot ما فضای مدیریت کابل را در مقایسه با کابل های وصله استاندارد تا 40٪ کاهش می دهد.
The patch cable utilizes a special “round duplex” cable that allows duplex transmission within a single 3mm cable. کابل پچ از کابل مخصوص "دور دوبل" دور استفاده می کند که امکان انتقال مضاعف را به داخل یک کابل 3 میلی متری می دهد. As a به عنوان یک
نتیجه این ویژگی ها کابل وصله uniboot ما جریان هوای بهتر و دید تجهیزات را در یک دنده بالا ارائه می دهد؟
sity network environment. محیط شبکه sity. Our uniboot patch cable is available in a wide variety of cable materials including LSZH, Ple? کابل پچ uniboot ما در طیف گسترده ای از مواد کابل از جمله LSZH ، Ple موجود است؟
num و Riser.
 
مجامع کابل LC Uniboot OMC بهترین راه حل را برای برنامه های با چگالی بالا ، مراکز داده ، اتصال به اینترنت ارائه می دهد
و اتصال متقابل ، شبکه های خصوصی و تاسیسات فرضی.

 

انطباق استاندارد
 
TIA 604 (FOCIS)
TIA / EIA 492AAAE
IEC 61754
IEC 60793-2-10
IEC61300-3-35
YD / T1272.1-2003
RoHS ، ISO9001 سازگار است
 
امکانات
 
فرول های زیرکونیا با کیفیت بالا.
قابلیت تکرار و تبادل مناسب.
ژاکت مقاوم در برابر شعله ، ناهموار و دورنگ.
برای اطمینان از کیفیت بالای 100٪ از نوری برای insertionloss تست شده است
 
کاربرد
 
مرکز اطلاعات
شرکت، پروژه
فیبر به X (FTTX)
LAN و WAN
شبکه CATV
شبکه ارتباطات
 
مشخصات نوری:
 

فیبر اتصال دهنده

برای جدا کردن Uniboot LC ، Tab Uniboot LC را بزنید

نوع فیبر

SM: زرد / آبی / سفید

کابل OD و ژاکت

پی وی سی / LSZH 2.0mm / 3.0mm / 3.5mm

تعداد فیبر

2 الیاف

ضرر درج

.30.3dB (درجه IEC درجه I)

.120.12dB (درجه IEC درجه B)

برگشت ضرر

SM UPC d 50dB (دقیقه) SM APC d 60dB (دقیقه)
نیروی بیرون کشیدن 100N دوام 500 چرخه
AB قطبیت قابل تعویض در دسترس دمای کارکرد -40 تا + 85 ° C

 

مشخصات هندسی (در صورت درخواست مشتری)

 

موارد پارامتر
جلا دادن کامپیوتر APC
ROC LC 7 ~ 25 12 5 5
Apex افست 50 پوند
ارتفاع کروی فیبر 100 پوند
زاویه 0.5 0.5 8 8

 

ضرر درج را وصل کنید

 

 

بازرسی صورت نهایی

 


 

کیفیت چهره نهایی (SM)

 

منطقه دامنه (میکرومتر) خراشها عیوب ارجاع
پاسخ: هسته 0 تا 25 هیچ یک هیچ یک

 

 

IEC 61300-3

-35: 2015

ب: روکش فلزی 25 تا 115 هیچ یک هیچ یک
ج: چسب 115 تا 135 هیچ یک هیچ یک
د: تماس بگیرید 135 تا 250 هیچ یک هیچ یک
ه: بقیه فرول هیچ یک هیچ یک

 

تحمل طول

 

Uniboot LC / UPC قابل تغییر رنگ قطبی قطبی - LC / UPC SM Dup Duplex 3.0 میلی متر

 

طول کلی (L) (متر) طول تحمل (سانتی متر)
0 <L <1 + 5 / -0
1 <L <10 + 10 / -0
10 <L <40 + 15 / -0
40 <L + 0.5٪ x L / -0

 

با کیفیت بالا و فشرده تر - 60٪ افزایش تراکم

Uniboot Cable VS. کابل Uniboot VS. Standard Cable کابل استاندارد

کابل Uniboot دارای بدنه نازک تری است و می تواند سطح بیشتری را نسبت به کابل استاندارد کاهش دهد.

Uniboot LC / UPC قابل تغییر رنگ قطبی قطبی - LC / UPC SM Dup Duplex 3.0 میلی متر

 

بسته بندی


این بسته کابل فیبر پچ که به راحتی گرفته شده و از آن محافظت می شود ، توسط OMC به عنوان زیر برچسب گذاری شده است.
fault .Standard carton size : 34*22*15 cm; گسل. اندازه کارتن استاندارد: 34 * 22 * ​​15 سانتی متر؛ 44*34*24 cm ; 44 * 34 * 24 سانتی متر؛ 54*39*34 cm . 54 * 39 * 34 سانتی متر. Which carton to be used depends on goods Qty . کدام کارتن مورد استفاده قرار می گیرد به کالای کمی بستگی دارد. Packing can be customized. بسته بندی را می توان سفارشی کرد.

Uniboot LC / UPC قابل تغییر رنگ قطبی قطبی - LC / UPC SM Dup Duplex 3.0 میلی متر

 

اطلاعات شرکت

OMC industry co., limited, which was founded by an expert team, has been exporting FTTX passive products since 2007. We focus on providing innovative and integrated FTTX solutions for a variety of applications/Networks. شرکت صنعت OMC ، محدود ، که توسط یک تیم متخصص تاسیس شد ، از سال 2007 صادر کننده محصولات منفعل FTTX است. ما بر ارائه راه حل های ابتکاری و یکپارچه FTTX برای انواع برنامه ها / شبکه ها تمرکز می کنیم. Our capabilities include product/solution design, development, enhancement and integration. قابلیت های ما شامل طراحی محصول ، راه حل ، توسعه ، پیشرفت و ادغام است. Our products are among the highest performing in the industry and truly represent the best values in the industry. محصولات ما جزء بالاترین کارایی در صنعت هستند و واقعاً بهترین ارزشها را در صنعت نشان می دهند. We also offer training, pre and post-sales support. ما همچنین آموزش ، پشتیبانی قبل و بعد از فروش را ارائه می دهیم. We help you select the right products for your Optical network's needs. ما به شما کمک می کنیم تا محصولات مناسب را برای نیازهای شبکه نوری خود انتخاب کنید.

 

 

ضمانت کابل فیبر نوری با کیفیت بالا
تست جامع عملکرد باعث می شود که کابل با امنیت بیشتری کار کند و انتقال داده ها در شبکه شما قابل اطمینان تر و پایدار باشد.

dustfree wrokshop.jpg

Polishing.jpg

Uniboot LC / UPC قابل تغییر رنگ قطبی قطبی - LC / UPC SM Dup Duplex 3.0 میلی متر

Exhibition.jpg


سؤالات متداول:

 

1. آیا شما کارخانه واقعی هستید؟

بله ، ما بیش از 10 سال کارخانه واقعی هستیم

 

2. محصولات اصلی شما چیست؟

Outdoor fiber optic cables; کابلهای فیبر نوری در فضای باز؛ indoor fiber optic cables;FTTH Drop cables; کابلهای فیبر نوری داخلی ؛ کابلهای FTTH Drop؛

Indoor armored patch cords fiber cable; کابلهای فیبر پچ زره پوش داخلی؛ Optical patch cords SC/LC/FC/ST; تارهای وصله نوری SC / LC / FC / ST؛ MTP/MPO optical patch cord. بند ناف MTP / MPO.

 

3. آیا برای مواد اولیه گواهی دارید؟

ما همکاری طولانی مدت با روابط با واجد شرایط ISO9001 ، ROHS و تأمین کننده مواد اولیه ایجاد می کنیم.

 

4- زمان تحویل شما چقدر است؟

طی 24 ساعت برای انواع عادی کابل فیبر نوری؛

3 ~ 5 روز برای بند ناف فیبر نوری با 10000 اتصال دهنده.

 

5. MOQ: حداقل مقدار شما چیست؟

MOQ برای کابلهای فیبر نوری: 1 کیلومتر

هیچ گونه MOQ لازم برای بند ناف های فیبر نوری وجود ندارد ، زیرا برای انواع معمولی موجودی وجود دارد.

 

6. آیا در کشور دیگری توزیع کننده دارید یا داخلی؟

Until now, we sell our products to customers directly. تاکنون محصولات خود را مستقیماً به مشتریان می فروشیم. And factory price could be offered. و قیمت کارخانه قابل ارائه است.

 

7. پرداخت

برای سفارشات بزرگ: T / T ، L / C

برای سفارشات کوچک: T / T ، Western Union و Paypal قابل قبول هستند.

اطلاعات تماس
OMC Industry Co.Limited

تماس با شخص: 李晗

تلفن: +8618682182825

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)