خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
اخبار شرکت
خانه محصولاتفیبر نوری کابل پچ

Polarity Switchable Uniboot LC / UPC - LC / UPC SM دوگانه دوتایی 3.0 میلیمتر فیبر نوری پچ بند

کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
من خدمات و کیفیت OMC را دوست دارم. خیلی ممنون.

—— TIM Borros

این یک عرضه کننده قابل اعتماد و بسیار حرفه ای است. آنها خدمات خوبی ارائه می دهند.

—— جیسون

با تشکر از هدایای OMC. خیلی خوبه. ما برای همیشه با شما کار خواهیم کرد.

—— سورن

من تحویل سریع را دوست دارم، این به من کمک می کند تا کسب و کار را برنده شود!

—— مایکل

با تشکر از پیشنهاد حرفه ای kanglly. ما راه حل خوبی برای مشتری ما پیدا کردیم. آرزوی موفقیت برای OMC.

—— مريم

تحویل سریع، پاسخ سریع، کسب و کار سریع با OMC.

—— جیک

چت IM آنلاین در حال حاضر

Polarity Switchable Uniboot LC / UPC - LC / UPC SM دوگانه دوتایی 3.0 میلیمتر فیبر نوری پچ بند

چین Polarity Switchable Uniboot LC / UPC - LC / UPC SM دوگانه دوتایی 3.0 میلیمتر فیبر نوری پچ بند تامین کننده
Polarity Switchable Uniboot LC / UPC - LC / UPC SM دوگانه دوتایی 3.0 میلیمتر فیبر نوری پچ بند تامین کننده Polarity Switchable Uniboot LC / UPC - LC / UPC SM دوگانه دوتایی 3.0 میلیمتر فیبر نوری پچ بند تامین کننده Polarity Switchable Uniboot LC / UPC - LC / UPC SM دوگانه دوتایی 3.0 میلیمتر فیبر نوری پچ بند تامین کننده Polarity Switchable Uniboot LC / UPC - LC / UPC SM دوگانه دوتایی 3.0 میلیمتر فیبر نوری پچ بند تامین کننده

تصویر بزرگ :  Polarity Switchable Uniboot LC / UPC - LC / UPC SM دوگانه دوتایی 3.0 میلیمتر فیبر نوری پچ بند

جزئیات محصول:

محل منبع: شنژن چین
نام تجاری: OMC
گواهی: ROHS and ISO
شماره مدل: Uniboot LC-LC

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 1pcs
قیمت: Negotiation
جزئیات بسته بندی: یک قطعه در هر کیسه PE، چند قطعه در یک کارتن 54 * 39 * 35cm دیگر اندازه کارتن نیز موجود است
زمان تحویل: 5-8 روز کاری
شرایط پرداخت: اعتبارات اسنادی T/T, وسترن یونیون
قابلیت ارائه: 100000 عدد در ماه
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
سطح کیفیت: IEC کلاس C و IEC کلاس B از دست دادن درج: <0.2dB (معمولی)، 0.3dB (حداکثر)
برگشت ضرر: > 60dB 100٪ تداخل 3D تست شده است: در دسترس
مهر و موم پایان صورت را تمیز کنید: 100٪ پاک، بدون گرد و غبار، بدون آب، بدون خراش استاندارد: Telcordia GR-326.Core
صدور گواهینامه شرکت: ایزو 9001: 2008 کابل: G652D، G655، G657، OM1، OM2، OM3، OM4 و غیره
اندازه کابل: 0.9mm، 1.2mm، 1.6mm، 2.0mm و 2.8mm رنگ کت و شلوار: ملزومات

توضیحات محصول

با کیفیت بالا LC Uniboot اتصال کابل تنگ بافر تنگ، 2 الیاف، SMF

به عنوان محیط زیست شبکه امروز به طور فزاینده ای وابسته به راه حل های با سرعت بالا و چگالی بالا، مدیریت موثر کابل یک مسئله واقعی است. نگرانی اصلی این است که چگونه کابل بیشتری را در فضای کوچکتر مدیریت کنید.

 

بند ناف Uniboot با استفاده از یک کابل دوطرفه ای ویژه ای که امکان انتقال دوطرفه را در یک کابل واحد فراهم می کند، و فضای مدیریت کابل را نسبت به کابل های پچ استاندارد کاهش می دهد. کابل های با چگالی بالا طراحی شده با اتصالات uniboot انعطاف پذیر "pull-pull tab"، فیبر غیرمستقیم خنثی و از دست دادن درجۀ فوق العاده کم (0.15dB) برای شبکه 10GBase، 40GBase و 100GBase در مرکز داده. مجتمع کابل LC Uniboot OMC بهترین راه حل برای کاربردهای با تراکم بالا، مراکز داده، اتصالات متصل و متقابل، شبکه های خصوصی و تاسیسات پیش فرض را ارائه می دهد.

 

سیم کشی فیبر نوری Unibot، فضای مدیریت کابل را تا 68٪ در مقایسه با کابلهای پچ استاندارد کاهش می دهد. بند پچ از یک کابل دوطرفه ای ویژه ای استفاده می کند که امکان انتقال دوبلکس را در یک کابل 3 میلیمتری فراهم می کند. به عنوان یک نتیجه از این ویژگی، پچ پچ Uniboot ما ارائه می دهد جریان هوا بهبود یافته و قابلیت دیدن تجهیزات در یک محیط شبکه با تراکم بالا. بند ناف Uniboot ما در انواع گسترده ای از مواد کابل از جمله LSZH، Plenum و Riser موجود است

 

اطلاعات محصولات

SM

 

اتصال دهنده

فشار دادن پانل زبانه LC را فشار دهید تا نوار کشیدن LC را فشار دهید

کت OD

3.0 میلیمتر

حالت فیبر

OS2 SMF

کت رنگ

رنگ زرد

نوع لهستانی

UPC به UPC

طول موج

1310/1550 نانومتر

نوع فیبر

دوبلکس

مواد ژاکت

PVC / LSZH

از دست دادن درج

معمولی 0.25dB

برگشت ضرر

≥50dB

دمای عملیاتی

-40 ° C تا 75 ° C

دمای ذخیره سازی

-45 ° C تا 85 ° C

 

مشخصات هندسی (فقط برای درخواست آزمایش تداخل سنجی 3D)

آیتم های تست

اتصالات

PC End-face

APC End-face

شعاع انحنای

LC

7 ~ 25 میلیمتر

5 تا 15 میلیمتر

افس افست

≤50 um

ارتفاع کروی فیبر

+/- 50 نانومتر

افست زاویه ای

------

8 ± 0.2 درجه

 

LC Uniboot فیبر پچ کابل VS استاندارد کابل فیبر پچ کابل

1.png2.png3.png4.png

 

بسته بندی و برچسب گذاری

 

این جعبه کابلی فیبر نوری که به راحتی قابل حمل و محافظت شده است، به عنوان پیشفرض با برچسب OMC مشخص شده است.

.jpg

نحوه انتخاب نوع فیبر نوری مناسب؟

 

تعیین

قطر فیبر (μm)

تایپ کنید

اترنت سریع 100BASE-FX

1 Gigabit Ethernet 1000BASE-SX

1 Gigabit Ethernet 1000BASE-LX

10 گیگابیت در ثانیه اترنت 10 گیگابایتی

40Gbps اترنت 40GBASE SR4

100Gbps اترنت 100GBASE SR4

حالت تک

9/125

حالت تک

2000 متر

5 کیلومتر در 1310 نانومتر

5 کیلومتر در 1310 نانومتر

10 کیلومتر در 1310 نانومتر

N / A

N / A

چگونه می توان بین PVC، LSZH و OFNP به درستی انتخاب کرد؟

کابل های پچ فیبر در حال حاضر به طور گسترده ای برای برنامه های داخلی مانند ساختمان ها، کارخانه ها، پارک های اداری، دانشگاه ها و غیره استفاده می شود. این که آیا شما PVC، LSZH یا OFNP را انتخاب می کنید بستگی به جایی که می خواهید کابل را اجرا کنید.

.jpg

دربارهی ما

1. درباره us.jpg2. Factory.jpg3. Exhibition.jpg4. Certificate.jpg5. Market.jpg6. Logistics.jpg7. با ما تماس بگیرید

اطلاعات تماس
OMC Industry Co.Limited

تماس با شخص: 李晗

تلفن: +8618682182825

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

سایر محصولات
کابل مادون قرمز MTP

LSZH Elite MTP Trunk Cable با فشار دادن / کشیدن نوار

دوبلکس OM3 50/125 2 میلی متر کابل MTP مادون قرمز

مقاومت کششی 24F MTP Loopback ماژول زن برای اتصال کابل نوع 1

0.35M LSZH Elite Type A MTP کابل پچ MTP APC مرد - SC Simplex 0.9 SM APC

فیبر جعبه ترمینال

4 فیبرهای پلاستیکی نوع MM نوع ABS جعبه تقسیم اپتیکال کامل برای کاربرد Wall Mount

جعبه توزیع فیبر داخلی / فضای باز 24 هسته

288 SC / LC فیبر جعبه ختم، جعبه نوری نوری 385 * 245 * 130mm

16 هسته جعبه فیبر فیبر جعبه، جعبه توزیع فیبر برای PLC Splitter

فیبر نوری Pigtail

12 هسته Ribbon Fanout 2.0 فیبر نوری Pigtail LC UPC تنها حالت 9/125 با 2.0mm دم

فیبر نوری فیبر نوری پاکت جامد خوب 12 پاکت های رنگی رنگی - مجموعه 12PCS کدبندی

اتصال دهنده Pigtail فیبر نوری Simplex 900um SC، G657A1 9/125 یکپارچهسازی با سیستمعامل فیبر نوری

کم دم دود 9/125 فیبر نوری Pigtail، FRP قدرت عضو LSZH FTTH قطره کابل

درخواست نقل قول

E-Mail | نقشه سایت

Privacy Policy چین خوب کیفیت فیبر نوری کابل پچ تامین کننده. Copyright © 2018 - 2019 fiber-opticpatchcables.com. All Rights Reserved.