خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
اخبار شرکت
خانه محصولاتابزار فیبر نوری

400 بار میکروسکوپ بازرسی فیبر نوری

کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
من خدمات و کیفیت OMC را دوست دارم. خیلی ممنون.

—— TIM Borros

این یک عرضه کننده قابل اعتماد و بسیار حرفه ای است. آنها خدمات خوبی ارائه می دهند.

—— جیسون

با تشکر از هدایای OMC. خیلی خوبه. ما برای همیشه با شما کار خواهیم کرد.

—— سورن

من تحویل سریع را دوست دارم، این به من کمک می کند تا کسب و کار را برنده شود!

—— مایکل

با تشکر از پیشنهاد حرفه ای kanglly. ما راه حل خوبی برای مشتری ما پیدا کردیم. آرزوی موفقیت برای OMC.

—— مريم

تحویل سریع، پاسخ سریع، کسب و کار سریع با OMC.

—— جیک

چت IM آنلاین در حال حاضر

400 بار میکروسکوپ بازرسی فیبر نوری

چین 400 بار میکروسکوپ بازرسی فیبر نوری تامین کننده
400 بار میکروسکوپ بازرسی فیبر نوری تامین کننده 400 بار میکروسکوپ بازرسی فیبر نوری تامین کننده 400 بار میکروسکوپ بازرسی فیبر نوری تامین کننده 400 بار میکروسکوپ بازرسی فیبر نوری تامین کننده

تصویر بزرگ :  400 بار میکروسکوپ بازرسی فیبر نوری

جزئیات محصول:

محل منبع: چین
نام تجاری: OMC or OEM
شماره مدل: 400 برابر میکروسکوپ بررسی میکروسکوپ فیبر نوری 2.5mm / 1.2mm می باشد

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 2
قیمت: Negotiable
جزئیات بسته بندی: کیسه PU + جعبه کاغذ
زمان تحویل: 2-5 روز کاری
شرایط پرداخت: T / T، Western Union، PayPal، Alipay، کارت اعتباری، MoneyGram، L / C
قابلیت ارائه: 100000 پیک در ماه
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
محصولات: 400 برابر میکروسکوپ بررسی میکروسکوپ فیبر نوری 2.5mm / 1.2mm می باشد مناسب برای: LC / SC / FC / ST / MU / D4 / E2000 / DIN 2.5mm / 1.25mm
بزرگنمایی نوری: 400 بار ابعاد (W * H * D) mm: 225 میلیمتر / 8.76 "L x 32 میلیمتر / 1.25"
وزن (g): 600 گرم فیلتر ایمنی: ساخته شده در IR فیلتر
کنترل چرخ: چرخ کنترل دقیق رابط آداپتور: از آداپتورهای قابل تعویض استفاده کنید

400 بار میکروسکوپ بازرسی فیبر نوری برای LC / SC / FC / ST / MU / E2000، هر دو اتصال 2.5mm / 1.2mm

با استفاده از آداپتورهای 2.5mm و 1.25mm برای اتصالات LC و SC و ST و FC، میکروسکوپ بازرسی فیبر نوری OMC برای بازرسی از فیبر نوری استفاده می شود، و از مهمترین مشخصات فیبر و چهره برخوردار است. این میکروسکوپ دستی 400x جزئیات بسیار خوبی از خراش ها و آلودگی با عملکرد نوری خوب و فیلترهای ایمنی لیزر را تولید می کند. این انتخاب واضح برای بررسی بحرانی کیفیت لهستانی است. نور به مسیر نوری (محور) وارد می شود به طوری که نوک هدف را بیرون می آورد و به نمونه عمود بر قطر فیبر ضربه می زند. این جزئیات عالی خش و آلودگی را تولید می کند. برای بررسی بحرانی کیفیت لهستانی، ما به شدت توصیه می کنیم از این میکروسکوپ فیبر استفاده کنید.

مشخصات :

مصالح ساختمانی آلومینیوم با نقره نقره ای (خاکستری) شماره مدل OMCFIM-400A
منبع انرژی باتری 3 x AAA (شامل نمی شود) بزرگنمایی نوری 400 بار
منبع نور LED سفید زندگی لامپ 100،000 ساعت زندگی
کنترل منبع نور سوئیچ روشن / خاموش لحظه ای کنترل چرخ چرخ کنترل دقیق
فیلتر ایمنی ساخته شده در IR فیلتر رابط آداپتور از آداپتورهای قابل تعویض استفاده کنید

جزئیات محصول :

ابعاد: 225mm / 8.76 "L x 32mm / 1.25" قطر

وزن: 0.6 کیلوگرم

از هیچ میکروسکوپ بازرسی فیبر استفاده نکنید تا سیگنالهای فیبر فعال تحت هیچ شرایطی مشاهده نکنید.

عملکرد خوب نوری

جزئیات بسیار خوبی از خراش ها و آلودگی با عملکرد نوری خوب و فیلترهای ایمنی لیزر خود را تولید کنید.

اطلاعات تماس
OMC Industry Co.Limited

تماس با شخص: Sales Manager

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

سایر محصولات
کابل مادون قرمز MTP

LSZH Elite MTP Trunk Cable با فشار دادن / کشیدن نوار

دوبلکس OM3 50/125 2 میلی متر کابل MTP مادون قرمز

مقاومت کششی 24F MTP Loopback ماژول زن برای اتصال کابل نوع 1

0.35M LSZH Elite Type A MTP کابل پچ MTP APC مرد - SC Simplex 0.9 SM APC

فیبر جعبه ترمینال

4 فیبرهای پلاستیکی نوع MM نوع ABS جعبه تقسیم اپتیکال کامل برای کاربرد Wall Mount

جعبه توزیع فیبر داخلی / فضای باز 24 هسته

288 SC / LC فیبر جعبه ختم، جعبه نوری نوری 385 * 245 * 130mm

16 هسته جعبه فیبر فیبر جعبه، جعبه توزیع فیبر برای PLC Splitter

فیبر نوری Pigtail

12 هسته Ribbon Fanout 2.0 فیبر نوری Pigtail LC UPC تنها حالت 9/125 با 2.0mm دم

فیبر نوری فیبر نوری پاکت جامد خوب 12 پاکت های رنگی رنگی - مجموعه 12PCS کدبندی

اتصال دهنده Pigtail فیبر نوری Simplex 900um SC، G657A1 9/125 یکپارچهسازی با سیستمعامل فیبر نوری

کم دم دود 9/125 فیبر نوری Pigtail، FRP قدرت عضو LSZH FTTH قطره کابل

درخواست نقل قول

E-Mail | نقشه سایت

چین خوب کیفیت فیبر نوری کابل پچ تامین کننده. Copyright © 2018 - 2019 fiber-opticpatchcables.com. All Rights Reserved.