خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
اخبار شرکت
خانه محصولاتفیبر جعبه ترمینال

لایه چهره فیبر نوری با عملکرد بالا خالی 4 هسته ضد گرد و غبار با استفاده آسان با طراحی

کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
من خدمات و کیفیت OMC را دوست دارم. خیلی ممنون.

—— TIM Borros

این یک عرضه کننده قابل اعتماد و بسیار حرفه ای است. آنها خدمات خوبی ارائه می دهند.

—— جیسون

با تشکر از هدایای OMC. خیلی خوبه. ما برای همیشه با شما کار خواهیم کرد.

—— سورن

من تحویل سریع را دوست دارم، این به من کمک می کند تا کسب و کار را برنده شود!

—— مایکل

با تشکر از پیشنهاد حرفه ای kanglly. ما راه حل خوبی برای مشتری ما پیدا کردیم. آرزوی موفقیت برای OMC.

—— مريم

تحویل سریع، پاسخ سریع، کسب و کار سریع با OMC.

—— جیک

چت IM آنلاین در حال حاضر

لایه چهره فیبر نوری با عملکرد بالا خالی 4 هسته ضد گرد و غبار با استفاده آسان با طراحی

چین لایه چهره فیبر نوری با عملکرد بالا خالی 4 هسته ضد گرد و غبار با استفاده آسان با طراحی تامین کننده
لایه چهره فیبر نوری با عملکرد بالا خالی 4 هسته ضد گرد و غبار با استفاده آسان با طراحی تامین کننده لایه چهره فیبر نوری با عملکرد بالا خالی 4 هسته ضد گرد و غبار با استفاده آسان با طراحی تامین کننده لایه چهره فیبر نوری با عملکرد بالا خالی 4 هسته ضد گرد و غبار با استفاده آسان با طراحی تامین کننده

تصویر بزرگ :  لایه چهره فیبر نوری با عملکرد بالا خالی 4 هسته ضد گرد و غبار با استفاده آسان با طراحی

جزئیات محصول:

محل منبع: چین
نام تجاری: OMC or OEM
گواهی: ISO, ROHS
شماره مدل: FTB104A

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: (100 عددی)
قیمت: Negotiable
جزئیات بسته بندی: کیسه PE + کیسه کاغذ یا بسته نصب شده
زمان تحویل: 4-7 روز کاری
شرایط پرداخت: T / T، Western Union.credi کارت، Alibaba alipay
قابلیت ارائه: 500 عدد در روز
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
شماره آداپتور / پورت: 4 ورق رنگ و مواد: سفید، ABS پلاستیک
نوع آداپتور: SC، LC حالت فیبر: OS2، OM1 / OM2، OM3 / OM4
نوع اتصال: SC / LC ابعاد (میلی متر): 210 × 140 × 40 میلیمتر
وضعیت سازگار با RoHS: سازگار کاربرد: شبکه های دسترسی FTTx و مخابرات و غیره

4 هسته Fiber Termination جعبه / صفحه فیبر چهره / فیبر سوکت برای SC، LC wih ABS meerial

OMC انواع مختلفی از فیبر نوری را تولید می کند که برای ساختن فیبر به میز و برای ساختمان های چند طبقه و بلند استفاده می شود. با توجه به تعداد پورت ها و انواع پورت ها، این پانل های صفحه دیوار با LC، SC، ST، آداپتور FC و حداکثر 4 پورت در دسترس هستند و آداپتورها به پریزهای صفحه دیوار نصب شده اند. همانطور که برای چند رابط، ما می توانیم نوع پورت را با توجه به نیازهای مشتری ما سفارشی کنیم. همراه با لوازم جانبی لازم، شما می توانید ظاهر حرفه ای را در حالی که حفظ فیبر سازمان یافته است.

شماره آداپتور / پورت 4 ورق رنگ و مواد سفید، ABS پلاستیک
نوع آداپتور اختیاری حالت فیبر OS2، OM1 / OM2، OM3 / OM4
نوع اتصال استاندارد ابعاد (میلی متر) 210 × 140 × 40 میلیمتر
وضعیت سازگار با RoHS سازگار کاربرد شبکه های دسترسی FTTx و مخابرات و غیره

مشخصات :

مورد شماره. ابعاد (میلی متر) درگاه / خارج از بندر قطر کابل (میلی متر) حداکثر ظرفیت حداکثر آداپتورها
FTB104A 210 × 140 × 40 1 در / 4 خارج 7-10 4/8 4
FTB106C 210 × 140 × 40 1 در / 6 خارج 7-10 6/12 6

امکانات:

  • مواد مقاوم در برابر شعله عقب ABS، مقاومت در برابر ضربه، مقاومت در برابر حرارت بالا، براق بودن، ایمن برای استفاده.
  • این برای FTTH، FTTO و FTTD قابل استفاده است.
  • طراحی کلاه پوشش باعث کاهش قدرت نصب می شود.
  • مطابقت با پانل دیگر A86 در خانه.
  • پشتیبانی از چند وجهی یا تک فیبر اتصالات، در دسترس با LC، SC، ST، آداپتور FC
  • دامنه بسته بندی بزرگ قطر در سوکت، شعاع خمش کابل را تضمین می کند.

لوازم جانبی استاندارد / اختیاری: کاغذ برچسب زدن، آستین اتصالات حرارتی کوچک؛ پیچ

لوازم جانبی اختیاری: آداپتور SC Simplex، آداپتور FC Simplex، آداپتور ST Simplex، آداپتور LC SX؛ اتصال سریع؛ فیبر چرم فیبر؛ سازنده مکانیکی

اطلاعات تماس
OMC Industry Co.Limited

تماس با شخص: sales1

تلفن: +8618938656884

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

کابل مادون قرمز MTP

LSZH Elite MTP Trunk Cable با فشار دادن / کشیدن نوار

دوبلکس OM3 50/125 2 میلی متر کابل MTP مادون قرمز

مقاومت کششی 24F MTP Loopback ماژول زن برای اتصال کابل نوع 1

0.35M LSZH Elite Type A MTP کابل پچ MTP APC مرد - SC Simplex 0.9 SM APC

فیبر جعبه ترمینال

4 فیبرهای پلاستیکی نوع MM نوع ABS جعبه تقسیم اپتیکال کامل برای کاربرد Wall Mount

جعبه توزیع فیبر داخلی / فضای باز 24 هسته

288 SC / LC فیبر جعبه ختم، جعبه نوری نوری 385 * 245 * 130mm

16 هسته جعبه فیبر فیبر جعبه، جعبه توزیع فیبر برای PLC Splitter

فیبر نوری Pigtail

12 هسته Ribbon Fanout 2.0 فیبر نوری Pigtail LC UPC تنها حالت 9/125 با 2.0mm دم

فیبر نوری فیبر نوری پاکت جامد خوب 12 پاکت های رنگی رنگی - مجموعه 12PCS کدبندی

اتصال دهنده Pigtail فیبر نوری Simplex 900um SC، G657A1 9/125 یکپارچهسازی با سیستمعامل فیبر نوری

کم دم دود 9/125 فیبر نوری Pigtail، FRP قدرت عضو LSZH FTTH قطره کابل

درخواست نقل قول

E-Mail | نقشه سایت

Privacy Policy چین خوب کیفیت فیبر نوری کابل پچ تامین کننده. Copyright © 2018 - 2019 fiber-opticpatchcables.com. All Rights Reserved.