خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
اخبار شرکت
خانه محصولاتآداپتور فیبر نوری

فلزی SC SC به فیبر آداپتور آستین سرامیک 2.5mm 2.5mm مقاومت کششی بالا

کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
من خدمات و کیفیت OMC را دوست دارم. خیلی ممنون.

—— TIM Borros

این یک عرضه کننده قابل اعتماد و بسیار حرفه ای است. آنها خدمات خوبی ارائه می دهند.

—— جیسون

با تشکر از هدایای OMC. خیلی خوبه. ما برای همیشه با شما کار خواهیم کرد.

—— سورن

من تحویل سریع را دوست دارم، این به من کمک می کند تا کسب و کار را برنده شود!

—— مایکل

با تشکر از پیشنهاد حرفه ای kanglly. ما راه حل خوبی برای مشتری ما پیدا کردیم. آرزوی موفقیت برای OMC.

—— مريم

تحویل سریع، پاسخ سریع، کسب و کار سریع با OMC.

—— جیک

چت IM آنلاین در حال حاضر

فلزی SC SC به فیبر آداپتور آستین سرامیک 2.5mm 2.5mm مقاومت کششی بالا

چین فلزی SC SC به فیبر آداپتور آستین سرامیک 2.5mm 2.5mm مقاومت کششی بالا تامین کننده

تصویر بزرگ :  فلزی SC SC به فیبر آداپتور آستین سرامیک 2.5mm 2.5mm مقاومت کششی بالا

جزئیات محصول:

محل منبع: چین
نام تجاری: OMC or OEM
گواهی: ROHS and ISO
شماره مدل: SC Female-FC Female Simplex Metal

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 20 قطعه
قیمت: Negotiable
جزئیات بسته بندی: 25 عدد در یک جعبه پلاستیکی، چند جعبه در یک کارتن 54 * 39 * 35 سانتی متر
زمان تحویل: 3 روز پس از تایید پرداخت
شرایط پرداخت: T/T, وسترن یونیون
قابلیت ارائه: 1000000 عدد در ماه
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
محل مبدا:: گوانگدونگ چین (سرزمین اصلی) نام تجاری:: OMC یا OEM
شماره مدل:: SC Female-FC Female Simplex Metal IL:: <0.2dB
برگشت ضرر:: > 50dB طول عمر:: 1000 بار
دما:: -40 ° C تا + 80 ° C صدور گواهینامه:: ISO9001: 2008، ROHS
آستین:: آستین سرامیکی 2.5mm-2.5mm مواد:: فلز و پلاستیک
نیروی برداشت (g / f):: 200 ~ 600

Hybrid SC Female - FC آداپتور زن فيبر نوری Simplex Metal Body Loss Insertion Loss 0.2dB

زن به آگار زن هیبرید

آداپتورهای هیبریدی برای بستن دو سبک مختلف اتصال استفاده می شود. آداپتورهای هیبریدی ما با استانداردهای بین المللی مطابقت دارند، با کیفیت آزمایش شده اند و در حالت تک، چند منظوره و بسیاری از پیکربندی های نوع اتصال مختلف در دسترس هستند.

آداپتور نوری برای دو جفت دو پیچ یا دو (متقابل) متصل به یکدیگر متصل شده و مات شده است. مسکن آداپتورهای نسل گذشته دارای یک کلید مرجع برای جابجایی سمت راست و زیرکونیا یا آستین فشرده برنز برای تقسیم بالا است.

OMC می تواند نوع استاندارد آداپتورها مانند SC-FC، SC-ST، FC-ST، SC-LC، FC-LC و ST-LC و غیره را ارائه دهد. آداپتور ترکیبی.

طراحی، مواد و فرآیند تولید آداپتورهای OMC اطمینان عمر طولانی و تکرارپذیری بالای عملکرد نوری را حتی برای متصل کردن اتصالات نام تجاری مختلف فراهم می کند.

عملکرد مشخصات:

نوع اتصال LC / SC / FC / ST / LSH نوع جنسیت زن به زن
تعداد فیبرها سیمپلکس ماده پلاستیک / فلز
حالت فیبر تکموود / چندجملهای نوع لهستانی UPC / APC
از دست دادن درج ≤0.2dB طول عمر ≥ 1000 بار

کاربرد:

  • پانل های پچ، ODF و سایر اتصالات نوری.
  • نقص شبکه نقرهای و نقطه نظارت

کاربرد:

1. پانل های پچ، ODF و سایر اتصالات نوری.

2. نقص و نقطه نظارت شبکه های نوری

بسته بندی و حمل و نقل

چند قطعه در یک جعبه پلاستیکی
سپس جعبه های چندگانه در یک جعبه کاغذ کارتن 54 * 39 * 35 بسته بندی شده است

کارتن دیگر نیز در دسترس است

اطلاعات تماس
OMC Industry Co.Limited

تماس با شخص: Sales Manager

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

سایر محصولات
کابل مادون قرمز MTP

LSZH Elite MTP Trunk Cable با فشار دادن / کشیدن نوار

دوبلکس OM3 50/125 2 میلی متر کابل MTP مادون قرمز

مقاومت کششی 24F MTP Loopback ماژول زن برای اتصال کابل نوع 1

0.35M LSZH Elite Type A MTP کابل پچ MTP APC مرد - SC Simplex 0.9 SM APC

فیبر جعبه ترمینال

4 فیبرهای پلاستیکی نوع MM نوع ABS جعبه تقسیم اپتیکال کامل برای کاربرد Wall Mount

جعبه توزیع فیبر داخلی / فضای باز 24 هسته

288 SC / LC فیبر جعبه ختم، جعبه نوری نوری 385 * 245 * 130mm

16 هسته جعبه فیبر فیبر جعبه، جعبه توزیع فیبر برای PLC Splitter

فیبر نوری Pigtail

12 هسته Ribbon Fanout 2.0 فیبر نوری Pigtail LC UPC تنها حالت 9/125 با 2.0mm دم

فیبر نوری فیبر نوری پاکت جامد خوب 12 پاکت های رنگی رنگی - مجموعه 12PCS کدبندی

اتصال دهنده Pigtail فیبر نوری Simplex 900um SC، G657A1 9/125 یکپارچهسازی با سیستمعامل فیبر نوری

کم دم دود 9/125 فیبر نوری Pigtail، FRP قدرت عضو LSZH FTTH قطره کابل

درخواست نقل قول

E-Mail | نقشه سایت

Privacy Policy چین خوب کیفیت فیبر نوری کابل پچ تامین کننده. Copyright © 2018 - 2019 fiber-opticpatchcables.com. All Rights Reserved.