خانه محصولاتفیبر نوری Pigtail

کابل قطره ای FTTH Pigtail Simplex SC UPC 9 / 125μm 2.0mm با OS2 G65A1 ژاکت LSZH سفید برای پروژه FTTH

گواهی
کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
نظرات مشتریان
من خدمات و کیفیت OMC را دوست دارم. خیلی ممنون.

—— TIM Borros

این یک عرضه کننده قابل اعتماد و بسیار حرفه ای است. آنها خدمات خوبی ارائه می دهند.

—— جیسون

با تشکر از هدایای OMC. خیلی خوبه. ما برای همیشه با شما کار خواهیم کرد.

—— سورن

من تحویل سریع را دوست دارم، این به من کمک می کند تا کسب و کار را برنده شود!

—— مایکل

با تشکر از پیشنهاد حرفه ای kanglly. ما راه حل خوبی برای مشتری ما پیدا کردیم. آرزوی موفقیت برای OMC.

—— مريم

تحویل سریع، پاسخ سریع، کسب و کار سریع با OMC.

—— جیک

چت IM آنلاین در حال حاضر

کابل قطره ای FTTH Pigtail Simplex SC UPC 9 / 125μm 2.0mm با OS2 G65A1 ژاکت LSZH سفید برای پروژه FTTH

چین کابل قطره ای FTTH Pigtail Simplex SC UPC 9 / 125μm 2.0mm با OS2 G65A1 ژاکت LSZH سفید برای پروژه FTTH تامین کننده
کابل قطره ای FTTH Pigtail Simplex SC UPC 9 / 125μm 2.0mm با OS2 G65A1 ژاکت LSZH سفید برای پروژه FTTH تامین کننده کابل قطره ای FTTH Pigtail Simplex SC UPC 9 / 125μm 2.0mm با OS2 G65A1 ژاکت LSZH سفید برای پروژه FTTH تامین کننده کابل قطره ای FTTH Pigtail Simplex SC UPC 9 / 125μm 2.0mm با OS2 G65A1 ژاکت LSZH سفید برای پروژه FTTH تامین کننده

تصویر بزرگ :  کابل قطره ای FTTH Pigtail Simplex SC UPC 9 / 125μm 2.0mm با OS2 G65A1 ژاکت LSZH سفید برای پروژه FTTH

جزئیات محصول:

محل منبع: شنژن چین
نام تجاری: OMC
گواهی: ROHS and ISO
شماره مدل:

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 5pcs
قیمت: Negotiable
جزئیات بسته بندی: بسته PE فردی یا مشتری نصب شده است
زمان تحویل: 3-5 روز کاری
شرایط پرداخت: T / T، Western Union، paypal، alipay، کارت اعتباری
قابلیت ارائه: 20000 پیک در هفته
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
نام محصول: از دست دادن درج:
: :
اتصال دهنده: :
: :

کابل قطره ای FTTH Pigtail Simplex SC UPC 9 / 125μm 2.0mm با OS2 G65A1 ژاکت LSZH سفید برای پروژه FTTH

 

It's a kind of pigtail but assembly with drop cable. این یک نوع رنگدانه اما مونتاژ با کابل قطره است. This is a last cable in FTTH project. این آخرین کابل در پروژه FTTH است. Used widely in Fact plate, terminal box, ONU tec. مورد استفاده گسترده در صفحه Factory ، جعبه ترمینال ، تجربه ONU. With easy accessibility to the fiber and simple installation, FTTH cable can be directly connected to the homes. با دسترسی آسان به فیبر و نصب ساده ، کابل FTTH می تواند به طور مستقیم به خانه ها متصل شود. It is suitable for connecting with communication equipment and used as access building cable in premises distribution system. برای اتصال با تجهیزات ارتباطی مناسب است و از آن به عنوان کابل دسترسی در سیستم توزیع محل استفاده می شود. The optical fibers are positioned in the center of cable and two parallel Fiber Reinforce Plastic (FRP) strength members are placed at the two sides. الیاف نوری در مرکز کابل قرار گرفته و دو عضو قدرت موازی فیبر تقویت کننده پلاستیک (FRP) در دو طرف قرار دارند. Then, the cable is completed with LSZH sheath. سپس ، کابل با روکش LSZH تکمیل می شود. Also, customers can specify your required connectors. همچنین ، مشتریان می توانند کانکتورهای مورد نیاز شما را مشخص کنند.

 

عملکرد نوری.

 

مورد آزمون شرایط آزمایشی مقدار (dB)
UPC APC
عملکرد نوری ضرر درج منبع نور LED 1310nm <0.3 <0.3
برگشت ضرر منبع نور LED 1310nm > 50 > 60
عملکرد محیطی (تغییر حداکثر ضرر درج) درجه حرارت بالا + 85 ° C168 ساعت <0.2
چرخه دما -40- + 75 ° C ، 21 چرخه 168 ساعت <0.2
پیری رطوبت + 75 درجه سانتیگراد ، 95٪ RH ، 168 ساعت <0.2
دوچرخه سواری رطوبت / تراکم -10 ° C- + 65 ° C ، 90٪ 90 100٪ RH ، 14 چرخه 168 ساعت <0.2
عملکرد مکانیکی (تغییر حداکثر ضرر درج) لرزش 10-55 هرتز ، 1.5 میلی متر (pp) <0.2
فلکس 0.9 کیلوگرم ، -90او~ + 90او برای 100 چرخه تکرار کنید <0.2
پیچ خوردگی 1.35 کیلوگرم ، 90او~ + 90او ،10 بار <0.2
مقاومت در برابر کشش 90N ​​، 10min <0.2
رها کردن H = 1.5M ، از کل 8 قطره <0.2
قابل تعویض به طور تصادفی <0.2
دوام 500 بار <0.2

 

جاستاندارد onnector:

 

SC: TIA / EIA ، FOCIS3 ، GR-326.NTT-SC IEC61754-4 و JIS C5973.

 

کابل قطره ای FTTH Pigtail Simplex SC UPC 9 / 125μm 2.0mm با OS2 G65A1 ژاکت LSZH سفید برای پروژه FTTH

 

جمشخصات موجود:

 

نوع کابل کابل قطره ای FTTH تعداد فیبر ساده
ساخت و ساز تخت پروانه نوع فیبر G652D
مواد ژاکت بیرونی LSZH (سفید) مواد عضو قدرت FRP
قطر کابل (0.2 ± 2.0) × (0.2 ± 3.0 3.0) میلی متر وزن 10 کیلوگرم در کیلومتر
مقاومت کششی (بلند مدت و کوتاه مدت) 100 / 200N Crush Load (بلند مدت و کوتاه مدت) 300/1000 (N / 100mm)
شعاع خمش (بلند مدت و کوتاه مدت) 10D / 20D (میلی متر) دمای کار / ذخیره سازی -40 تا +85 ° C

 

ویژگی:

 

ویژگی مکانیکی خوب و محیطی

ساختار ساده ، وزن سبک و تمرین بالا

غلاف هالوژن صفر کم و غلاف مقاوم در برابر شعله

طراحی فلوت رمان ، به راحتی نوار و شکاف ، نصب و نگهداری ساده

دو عضو قدرت FRP موازی عملکرد خوب مقاومت در برابر ضد الکترومغناطیسی و خرد شدن را تضمین می کنند

فیبر مخصوص حساسیت کم خم ، پهنای باند بالا و خاصیت انتقال ارتباط بسیار خوبی را فراهم می کند

 

کاربرد:

 

دسترسی به شبکه ها

LAN (شبکه محلی)

سیستم ارتباط فیبر نوری

ساختمان داخلی FTTH (فیبر به خانه)

تجهیزات متصل و انتقال یافته به فیبر نوری

 

استفاده ایده آل از کابل قطره ای FTTH داخل ساختمان پروانه

 

Butterfly Flat Indoor Drop Cable is widely used in fiber to the home (FTTH) network system, which can directly connect the communication line from the LAN to the end users. کابل قطره داخلی پروانه Flat Indoor به طور گسترده ای از فیبر به سیستم شبکه خانگی (FTTH) استفاده می شود ، که می تواند بطور مستقیم خط ارتباطی را از شبکه LAN به کاربران نهایی وصل کند. Butterfly flat drop cable uses special low-bend-sensitivity fiber to provide high bandwidth and excellent communication transmission, it's very suitable for indoor cabling, end users directly cabling, and access network کابل قطره ای مسطح پروانه ای از فیبر حساسیت کم خم استفاده می کند تا از پهنای باند بالا و انتقال ارتباطی عالی برخوردار باشد ، برای کابل کشی داخل ساختمان ، استفاده نهایی از کابل کشی مستقیم ، و دسترسی به شبکه بسیار مناسب است

کابل قطره ای FTTH Pigtail Simplex SC UPC 9 / 125μm 2.0mm با OS2 G65A1 ژاکت LSZH سفید برای پروژه FTTH

بسته بندی


این بسته کابل نوری که به راحتی گرفته شده و از آن محافظت می شود ، به عنوان پیش فرض برچسب خورده و توسط OMC علامت گذاری شده است
.Standard carton size : 34*22*15 cm; اندازه کارتن استاندارد: 34 * 22 * ​​15 سانتی متر؛ 44*34*24 cm ; 44 * 34 * 24 سانتی متر؛ 54*39*34 cm . 54 * 39 * 34 سانتی متر. Which carton to be used depends on کدام کارتن مورد استفاده قرار خواهد گرفت
goods Qty . کالاها Packing can be customized. بسته بندی را می توان سفارشی کرد.

کابل قطره ای FTTH Pigtail Simplex SC UPC 9 / 125μm 2.0mm با OS2 G65A1 ژاکت LSZH سفید برای پروژه FTTH

 

اطلاعات شرکت:

 

OMC industry co., limited, which was founded by an expert team, has been exporting FTTX passive products since 2007. We focus on providing innovative and integrated FTTX solutions for a variety of applications/Networks. شرکت صنعت OMC ، محدود ، که توسط یک تیم متخصص تاسیس شد ، از سال 2007 صادر کننده محصولات منفعل FTTX است. ما بر ارائه راه حل های ابتکاری و یکپارچه FTTX برای انواع برنامه ها / شبکه ها تمرکز می کنیم. Our capabilities include product/solution design, development, enhancement and integration. قابلیت های ما شامل طراحی محصول ، راه حل ، توسعه ، پیشرفت و ادغام است. Our products are among the highest performing in the industry and truly represent the best values in the industry. محصولات ما جزء بالاترین کارایی در صنعت هستند و واقعاً بهترین ارزشها را در صنعت نشان می دهند. We also offer training, pre and post-sales support. ما همچنین آموزش ، پشتیبانی قبل و بعد از فروش را ارائه می دهیم. We help you select the right products for your Optical network's needs. ما به شما کمک می کنیم تا محصولات مناسب را برای نیازهای شبکه نوری خود انتخاب کنید.

 

dustfree wrokshop.jpg

Polishing.jpg

Quality contorl.jpg

Exhibition.jpg

کابل قطره ای FTTH Pigtail Simplex SC UPC 9 / 125μm 2.0mm با OS2 G65A1 ژاکت LSZH سفید برای پروژه FTTH

کابل قطره ای FTTH Pigtail Simplex SC UPC 9 / 125μm 2.0mm با OS2 G65A1 ژاکت LSZH سفید برای پروژه FTTH

shipping.jpg

سؤالات متداول:

 

1. آیا شما کارخانه واقعی هستید؟

بله ، ما بیش از 10 سال کارخانه واقعی هستیم

 

2. محصولات اصلی شما چیست؟

Outdoor fiber optic cables; کابلهای فیبر نوری در فضای باز؛ indoor fiber optic cables;FTTH Drop cables; کابلهای فیبر نوری داخلی ؛ کابلهای FTTH Drop؛

Indoor armored patch cords fiber cable; کابلهای فیبر پچ زره پوش داخلی؛ Optical patch cords SC/LC/FC/ST; تارهای وصله نوری SC / LC / FC / ST؛ MTP/MPO optical patch cord. بند ناف MTP / MPO.

 

3. آیا برای مواد اولیه گواهی دارید؟

ما همکاری طولانی مدت با روابط با واجد شرایط ISO9001 ، ROHS و تأمین کننده مواد اولیه ایجاد می کنیم.

 

4- زمان تحویل شما چقدر است؟

طی 24 ساعت برای انواع عادی کابل فیبر نوری؛

3 ~ 5 روز برای بند ناف فیبر نوری با 10000 اتصال دهنده.

 

5. MOQ: حداقل مقدار شما چیست؟

MOQ برای کابلهای فیبر نوری: 1 کیلومتر

هیچ گونه MOQ لازم برای بند ناف های فیبر نوری وجود ندارد ، زیرا برای انواع معمولی موجودی وجود دارد.

 

6. آیا در کشور دیگری توزیع کننده دارید یا داخلی؟

Until now, we sell our products to customers directly. تاکنون محصولات خود را مستقیماً به مشتریان می فروشیم. And factory price could be offered. و قیمت کارخانه قابل ارائه است.

 

7. پرداخت

برای سفارشات بزرگ: T / T ، L / C

برای سفارشات کوچک: T / T ، Western Union و Paypal قابل قبول هستند

اطلاعات تماس
OMC Industry Co.Limited

تماس با شخص: Sales Manager

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)