خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
اخبار شرکت
خانه محصولاتفیبر نوری Pigtail

کم دم دود 9/125 فیبر نوری Pigtail، FRP قدرت عضو LSZH FTTH قطره کابل

کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
من خدمات و کیفیت OMC را دوست دارم. خیلی ممنون.

—— TIM Borros

این یک عرضه کننده قابل اعتماد و بسیار حرفه ای است. آنها خدمات خوبی ارائه می دهند.

—— جیسون

با تشکر از هدایای OMC. خیلی خوبه. ما برای همیشه با شما کار خواهیم کرد.

—— سورن

من تحویل سریع را دوست دارم، این به من کمک می کند تا کسب و کار را برنده شود!

—— مایکل

با تشکر از پیشنهاد حرفه ای kanglly. ما راه حل خوبی برای مشتری ما پیدا کردیم. آرزوی موفقیت برای OMC.

—— مريم

تحویل سریع، پاسخ سریع، کسب و کار سریع با OMC.

—— جیک

چت IM آنلاین در حال حاضر

کم دم دود 9/125 فیبر نوری Pigtail، FRP قدرت عضو LSZH FTTH قطره کابل

چین کم دم دود 9/125 فیبر نوری Pigtail، FRP قدرت عضو LSZH FTTH قطره کابل تامین کننده
کم دم دود 9/125 فیبر نوری Pigtail، FRP قدرت عضو LSZH FTTH قطره کابل تامین کننده کم دم دود 9/125 فیبر نوری Pigtail، FRP قدرت عضو LSZH FTTH قطره کابل تامین کننده کم دم دود 9/125 فیبر نوری Pigtail، FRP قدرت عضو LSZH FTTH قطره کابل تامین کننده کم دم دود 9/125 فیبر نوری Pigtail، FRP قدرت عضو LSZH FTTH قطره کابل تامین کننده کم دم دود 9/125 فیبر نوری Pigtail، FRP قدرت عضو LSZH FTTH قطره کابل تامین کننده

تصویر بزرگ :  کم دم دود 9/125 فیبر نوری Pigtail، FRP قدرت عضو LSZH FTTH قطره کابل

جزئیات محصول:

محل منبع: چین
نام تجاری: OMC
گواهی: ROHS and ISO
شماره مدل: G657A1 SC / LC 1core / 2cores قدرت FRP عضو LSZH G657A1 SC / LC 1core / 2cores FRP قدرت عضو LSZH

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 5pcs
قیمت: Negotiable
جزئیات بسته بندی: بسته PE فردی یا مشتری نصب شده است
زمان تحویل: 3-5 روز کاری
شرایط پرداخت: T / T، Western Union، paypal، alipay، کارت اعتباری
قابلیت ارائه: 20000 پیک در هفته
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
شمار فیبر: 1 فیبر / 2 فیبر 9/125 اتصال دهنده: SC، LC
قدرت عضو ماده: FRP از دست دادن درج: <0.3dB
برگشت ضرر: UPC> 50dB، APC> 60dB قطر کابل: 2.0x5.0mm
سطح کیفیت: IEC کلاس C و IEC کلاس B Endface Standard: Telcordia GR-326.Core

FTTH قطره کابل فیبر نوری Pigtail G657A1 SC / LC 1core / 2cores FRP قدرت عضو LSZH

این یک نوع پیتا است اما مونتاژ با کابل قطره. این آخرین کابل در پروژه FTTH است. به طور گسترده در FACT بشقاب، جعبه ترمینال، ONU TEC استفاده می شود. با دسترسی آسان به فیبر و نصب ساده، کابل FTTH را می توان به طور مستقیم به خانه متصل کرد. مناسب برای اتصال با تجهیزات ارتباطی و استفاده از آن به عنوان کابل دسترسی به ساختمان در سیستم توزیع مکان. فیبرهای نوری در مرکز کابل قرار گرفته و دو قطعه نیروی متصل به فیبر رینرپلاستی (FRP) در دو طرف قرار می گیرند. سپس، کابل با لپ تاپ LSZH تکمیل شده است. همچنین، مشتریان می توانند اتصالات مورد نیاز خود را مشخص کنید.

عملکرد نوری

مورد آزمون شرایط آزمایشی ارزش (دسی بل)
UPC APC
عملکرد نوری از دست دادن درج منبع نور LED 1310 نانومتری <0.3 <0.3
برگشت ضرر منبع نور LED 1310 نانومتری > 50 > 60
عملکرد محیطی (تغییر حداکثر تغییر درج) درجه حرارت بالا + 85 ° C 168 ساعت <0.2
چرخه دما -40- + 75 درجه سانتیگراد، 21 دوره 168 ساعت <0.2
پیری رطوبت + 75 ° C، RH 95٪، 168 ساعت <0.2
رطوبت / چگالی دوچرخه سواری -10 ° C- + 65 ° C، 90٪ ~ 100٪ RH، 14 سیکل 168 ساعت <0.2
عملکرد مکانیکی (تغییر حداکثر تغییر درج) لرزش 10-55Hz، 1.5mm (pp) <0.2
فلکس 0.9 کیلوگرم، -90 o ~ + 90 o برای 100 سیکل تکرار کنید <0.2
تورفتگی 1.35kg، 90 o ~ + 90 o ، 10 بار <0.2
کشش کششی 90N، 10 دقیقه <0.2
قطره H = 1.5M، مجموع 8 قطره <0.2
قابلیت تعویض تصادفی <0.2
طول عمر 500 بار <0.2

ویژگی:

ویژگی های مکانیکی و زیست محیطی خوب

ساختار ساده، وزن سبک و عملی بودن بالا

هالوژن صفر و پایین و غلاف بازدارنده شعله پایین

طراحی فلوت رمان، به راحتی نوار و اتصالات، نصب و تعمیر و نگهداری ساده است

دو عضو قدرتمند FRP عملکرد خوب ضد مقاومت الکترومغناطیسی و مقاومت در برابر خرد شدن را تضمین می کنند

فیبر حساس ویژه کم خمیده، پهنای باند بالا و ویژگی انتقال ارتباطات عالی را فراهم می کند

کاربرد

شبکه های دسترسی

LAN (شبکه محلی)

سیستم ارتباطی فیبر نوری

FTTH (فیبر به خانه) ساختمان داخلی

فیبر نوری تجهیزات متصل و منتقل شده

استفاده ایدهآل از کابل قطره FTTH قطر تخت پروانه

کابل شبکه قطره ای تخت پروانه به طور گسترده ای در سیستم شبکه فیبر به خانه (FTTH) استفاده می شود که می تواند به طور مستقیم خط ارتباطی را از LAN به کاربران نهایی متصل کند. کابل قرمز تخت پروانه از فیبرهای حساس ویژه کم خمیده برای ارائه پهنای باند بالا و انتقال ارتباطات عالی استفاده می کند، برای کابل کشی داخلی بسیار مناسب است، کاربران به طور مستقیم کابل کشی، و شبکه دسترسی

راه حل ایده آل با استفاده از کابل قطره FTTH خود پشتیبانی

یک شبکه FTTH با ظرفیت بالا به شما امکان می دهد که مزیت رقابتی و حفظ یک شبکه پایدار محیط زیست را که انرژی کمتری مصرف می کند، فراهم کند. با استفاده از ساختار ساده و وزن سبک، کابل کواکسی FTTH مستقل برای اتصال کابلی در فضای باز و داخلی بسیار توصیه می شود.

اطلاعات تماس
OMC Industry Co.Limited

تماس با شخص: Sales Manager

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

کابل مادون قرمز MTP

LSZH Elite MTP Trunk Cable با فشار دادن / کشیدن نوار

دوبلکس OM3 50/125 2 میلی متر کابل MTP مادون قرمز

مقاومت کششی 24F MTP Loopback ماژول زن برای اتصال کابل نوع 1

0.35M LSZH Elite Type A MTP کابل پچ MTP APC مرد - SC Simplex 0.9 SM APC

فیبر جعبه ترمینال

4 فیبرهای پلاستیکی نوع MM نوع ABS جعبه تقسیم اپتیکال کامل برای کاربرد Wall Mount

جعبه توزیع فیبر داخلی / فضای باز 24 هسته

288 SC / LC فیبر جعبه ختم، جعبه نوری نوری 385 * 245 * 130mm

16 هسته جعبه فیبر فیبر جعبه، جعبه توزیع فیبر برای PLC Splitter

فیبر نوری Pigtail

12 هسته Ribbon Fanout 2.0 فیبر نوری Pigtail LC UPC تنها حالت 9/125 با 2.0mm دم

فیبر نوری فیبر نوری پاکت جامد خوب 12 پاکت های رنگی رنگی - مجموعه 12PCS کدبندی

اتصال دهنده Pigtail فیبر نوری Simplex 900um SC، G657A1 9/125 یکپارچهسازی با سیستمعامل فیبر نوری

کم دم دود 9/125 فیبر نوری Pigtail، FRP قدرت عضو LSZH FTTH قطره کابل

درخواست نقل قول

E-Mail | نقشه سایت

چین خوب کیفیت فیبر نوری کابل پچ تامین کننده. Copyright © 2018 - 2019 fiber-opticpatchcables.com. All Rights Reserved.