خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
اخبار شرکت
خانه محصولاتفیبر نوری کابل پچ

2 متری فیبر نوری پچ کابل SC UPC - SC UPC 12 هسته OS2 Fanout 0.9mm

کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
من خدمات و کیفیت OMC را دوست دارم. خیلی ممنون.

—— TIM Borros

این یک عرضه کننده قابل اعتماد و بسیار حرفه ای است. آنها خدمات خوبی ارائه می دهند.

—— جیسون

با تشکر از هدایای OMC. خیلی خوبه. ما برای همیشه با شما کار خواهیم کرد.

—— سورن

من تحویل سریع را دوست دارم، این به من کمک می کند تا کسب و کار را برنده شود!

—— مایکل

با تشکر از پیشنهاد حرفه ای kanglly. ما راه حل خوبی برای مشتری ما پیدا کردیم. آرزوی موفقیت برای OMC.

—— مريم

تحویل سریع، پاسخ سریع، کسب و کار سریع با OMC.

—— جیک

چت IM آنلاین در حال حاضر

2 متری فیبر نوری پچ کابل SC UPC - SC UPC 12 هسته OS2 Fanout 0.9mm

چین 2 متری فیبر نوری پچ کابل SC UPC - SC UPC 12 هسته OS2 Fanout 0.9mm تامین کننده
2 متری فیبر نوری پچ کابل SC UPC - SC UPC 12 هسته OS2 Fanout 0.9mm تامین کننده 2 متری فیبر نوری پچ کابل SC UPC - SC UPC 12 هسته OS2 Fanout 0.9mm تامین کننده 2 متری فیبر نوری پچ کابل SC UPC - SC UPC 12 هسته OS2 Fanout 0.9mm تامین کننده 2 متری فیبر نوری پچ کابل SC UPC - SC UPC 12 هسته OS2 Fanout 0.9mm تامین کننده

تصویر بزرگ :  2 متری فیبر نوری پچ کابل SC UPC - SC UPC 12 هسته OS2 Fanout 0.9mm

جزئیات محصول:

محل منبع: چین
نام تجاری: OMC or OEM
گواهی: ROHS and ISO
شماره مدل: کابل برش MIny SC-SC OS2 UPC فانول 0.9 میلیمتر

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 عدد
قیمت: Negotiable
جزئیات بسته بندی: یک قطعه در یک کیسه پلاستیکی، چند قطعه در کارتن 54 * 39 * 35cm کارتن
زمان تحویل: 3-5 روز پس از تأیید اعتبار
شرایط پرداخت: Western Union، L / C، T / T، کارت creit، paypal، alipay
قابلیت ارائه: 300000 عدد در ماه
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
سطح کیفیت: IEC کلاس C و IEC کلاس B از دست دادن درج: <0.2dB (معمولی)، 0.3dB (حداکثر)
برگشت ضرر: UPC> 50dB 100٪ تداخل 3D تست شده است: در دسترس
مهر و موم پایان صورت را تمیز کنید: 100٪ پاک، بدون گرد و غبار، بدون آب، بدون خراش خدمات نصب: نصب شده در دسترس است

کابل های پچ فیبری کوچک SC UPC - SC UPC12 هسته OS2 Fanout 0.9mm 2M پچ کابل LSZH زرد، I کابل چند کابل فیبر کابل کم هزینه است، به طور پیش فرض نصب شده برای اتصال داخلی بین تجهیزات انتقال و پچ پانل و یا مسیرهای ثابت مشابه کابل فیبر نوری دارای استاندارد کوره های درجه بندی اشتعال پذیری صنعت است و اتصال دهنده با EIA / TIA 604-2 برای شبکه های کابل کشی با سرعت بالا مطابقت دارد
.

کابل پچ برای ارائه اتصال نوری برای الکترونیک فیبر نوری استفاده می شود. استفاده از بند پچ سریع می باشد
و روش آسان برای انتقال تکه های فیبر در مراکز داده، سرانجام، هاب های سلولی و دفاتر مرکزی.

سیم پچ را می توان در مسیر متصل یا متقاطع استفاده کرد که فیبرهای ورودی را به تجهیزات الکترونیکی متصل می کند و پچ را در مسیر فیبر فراهم می کند.

کابل پچ فیبر Breakout OMC می تواند به عنوان ستون فقرات ساختمانی یا توزیع افقی مورد استفاده قرار گیرد و در یک محیط کنترل نشده یا خشن کار می کند.

اطلاعات محصولات

تعداد فیبرها 12 حالت فیبر 9 / 125μm
نوع اتصال 1 SC / UPC نوع اتصال 2 SC / UPC
کانوایر کابل OD 900μm طول برک آوت 0.5 متر
طول موج 1310/1550 نانومتر مواد ژاکت PVC / LSZH
از دست دادن درج ≤0.3dB تعویض پذیری ≤0.2dB
برگشت ضرر ≥50dB لرزش ≤0.2dB
دمای کار -40 ~ 75 درجه سانتیگراد دمای ذخیره سازی -45 ~ 85 درجه سانتی گراد

مشخصات هندسی (فقط برای تداخل سنجی 3D تست شده)

آیتم های تست اتصالات PC End-face APC End-face
شعاع انحنای SC / FC / ST 10 ~ 25 میلیمتر 5 تا 12 میلیمتر
LC / MU 7 ~ 25 میلیمتر 5 تا 15 میلیمتر
افس افست 50 um
ارتفاع کروی فیبر +/- 50 نانومتر
افست زاویه ای ------ 8 ± 0.2 درجه


سرویس OEM

OMC همچنین مجموعه ای کامل از خدمات نصب، مانند اتصالات فیبر، طول، رنگ، درجه فیبر، مشخصات، مواد، بسته و غیره را فراهم می کند.

اطلاعات فیزیکی

تحمل طول: 0-5M: + 5cm / -0cm؛ 5-100m: + 10cm / -0cm


بسته بندی و برچسب گذاری



این جعبه کابلی فیبر نوری که به راحتی قابل حمل و محافظت شده است، به عنوان پیشفرض با برچسب OMC مشخص شده است.

نحوه انتخاب فیبر نوری مناسب نوع کابل؟

PS: تفاوت حالت فیبر OM4 و OM3 به شرح زیر است
1. OM4 به طور خاص برای انتقال ليزر VSCEL بنا شده است و اجازه می دهد تا فاصله 10 مگابایت در ثانیه تا 550 متر (در مقایسه با 300M با OM3).
2. پهنای باند مودال برای OM4 بیش از دو برابر OM3 است.
3. برای کابل OM4 patch 4700 MHz.km است در حالیکه برای OM3 2000 MHz.km است.

تعیین قطر فیبر (μm) تایپ کنید اترنت سریع 100BASE-FX 1 Gigabit Ethernet 1000BASE-SX 1 Gigabit Ethernet 1000BASE-LX 10 گیگابیت در ثانیه اترنت 10 گیگابایتی 40 گیگابیت اترنت 40GBASE SR4 100Gbps اترنت 100GBASE SR4
OM1 62.5 / 125 چند منظوره 2000 متر 275 متر 550 متر 33 متر پشتیبانی نشده پشتیبانی نشده
OM2 50/125 چند منظوره 2000 متر 550 متر 550 متر 82 متر پشتیبانی نشده پشتیبانی نشده
OM3 (بهینه سازی لیزری) 50/125 چند منظوره 2000 متر 550 متر 550 متر 300 متر 100 متر (SR4) 100 متر (SR4)
OM4 (بهینه سازی لیزر) 50/125 چند منظوره 2000 متر 550 متر 550 متر 400 متر 150 متر (SR4) 150 متر (SR4)
حالت تک 9/125 حالت تک 2000 متر 5 کیلومتر در 1310 نانومتر 5 کیلومتر در 1310 نانومتر 10 کیلومتر در 1310 نانومتر N / A N / A


چگونه می توان بین PVC، LSZH و OFNP به درستی انتخاب کرد؟

کابل های پچ فیبر در حال حاضر به طور گسترده ای برای برنامه های داخلی مانند ساختمان ها، کارخانه ها، پارک های اداری، دانشگاه ها و غیره استفاده می شود. این که آیا شما PVC، LSZH یا OFNP را انتخاب می کنید بستگی به جایی که می خواهید کابل را اجرا کنید.


اطلاعات تماس
OMC Industry Co.Limited

تماس با شخص: Sales Manager

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

سایر محصولات
کابل مادون قرمز MTP

LSZH Elite MTP Trunk Cable با فشار دادن / کشیدن نوار

دوبلکس OM3 50/125 2 میلی متر کابل MTP مادون قرمز

مقاومت کششی 24F MTP Loopback ماژول زن برای اتصال کابل نوع 1

0.35M LSZH Elite Type A MTP کابل پچ MTP APC مرد - SC Simplex 0.9 SM APC

فیبر جعبه ترمینال

4 فیبرهای پلاستیکی نوع MM نوع ABS جعبه تقسیم اپتیکال کامل برای کاربرد Wall Mount

جعبه توزیع فیبر داخلی / فضای باز 24 هسته

288 SC / LC فیبر جعبه ختم، جعبه نوری نوری 385 * 245 * 130mm

16 هسته جعبه فیبر فیبر جعبه، جعبه توزیع فیبر برای PLC Splitter

فیبر نوری Pigtail

12 هسته Ribbon Fanout 2.0 فیبر نوری Pigtail LC UPC تنها حالت 9/125 با 2.0mm دم

فیبر نوری فیبر نوری پاکت جامد خوب 12 پاکت های رنگی رنگی - مجموعه 12PCS کدبندی

اتصال دهنده Pigtail فیبر نوری Simplex 900um SC، G657A1 9/125 یکپارچهسازی با سیستمعامل فیبر نوری

کم دم دود 9/125 فیبر نوری Pigtail، FRP قدرت عضو LSZH FTTH قطره کابل

درخواست نقل قول

E-Mail | نقشه سایت

Privacy Policy چین خوب کیفیت فیبر نوری کابل پچ تامین کننده. Copyright © 2018 - 2019 fiber-opticpatchcables.com. All Rights Reserved.